Similar lots by type
-
#462Vic Van Berckelaer
“Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#102Gaby De PauwPeriod: 1924-2000
“Mediterraan kustzicht’. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Côte méditerranéenne”. Huile sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 33,5 cmEstimate: € 60/80 -
#699
Een paar XIXe eeuwse potloodstudies en één op doek. Vochtschade.
Paire d’études en crayon et une sur toile. XIXe siècle. Taches d’humidité.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#104E. Orban
“Kloosterscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Naar een werk van Louis Tytgadt.
“Scène de monastère”. Aquarelle sur papier. Signée. D’après un oeuvre par Louis Tytgadt.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#258
Twee zilveren pillendoosjes, waarvan één met Duitse keuren. We voegen er twee verzilverde exemplaren aan toe, waarbij één gemerkt van Wiskemann. Gewicht zilver: 73g.
Deux boîtes à pilules en argent dont une aux poinçons allemands. Nous ajoutons deux exemplaires en métal argenté dont un de Wiskemann. Poids de l’argent 73 g.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#449Vanderzanden
“Stilleven met bloemen en fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1982.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#808
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 25/50 -
#79Joe Van RossumPeriod: °1940
“Personage in een landschap met boerderij”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnage dans un paysage à la ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 63 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#782Balfoort (?)
“Straatzicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue d’une rue”. Fusain et pastel sur papier. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#494Georges De VlamynckPeriod: 1877 - 1980
“La Vierge de Nubie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd, gedateerd 1967 en met opdracht op de verso.
“La Vierge de Nubie”. Technique mixte sur papier. Signée, datée 1967 et avec dédicace au verso.No longer availableDim. 50 x 51 cmEstimate: € 150/250 -
#509Marjan Janssens
“Vrouwenfiguur in blauw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Femme en bleue”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 73 x 56 cmEstimate: € 60/80 -
#272Jacques Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1960.
“Nature morte aux fleurs’. Pastel sur papier. Signé et au verso daté 1960.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#549DillensPeriod: 1821 - 1877
“Burgervrouw”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Bourgeoise”. Croquis en crayon sur papier. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 80/120 -
#579
Twee Chinese inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gestempeld.
Deux dessins chinois en encre sur papier. Signés et avec cachets.No longer availableDim. 29 x 22 & 27 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#434Louise-Maria Servaes
“Hoevezicht” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#103Val Saint Lambert
Een mooie pique-fleurs van geslepen kristal in de massa oranje-rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
Beau pique-fleurs en cristal taillé coloré rouge-orange dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 50/70 -
#84Henri Ramah
“Vrouw”. Aquatint. Gesigneerd en genummerd 47/50 buiten de plaat.
“Femme”. Aquatinte. Signée et numérotée 47/50 hors planche.No longer availableDim. 38 x 29,5 cmEstimate: € 50/100 -
#597Val St. Lambert
Een langgerekte vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.
Vase allongé en cristal incolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#286
Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Georgian stijl met twee laden onder de deuren en versierd met sober inlegwerk.
Vitrine en placage d’acajou de style Georgian ouvrant à deux tiroir en dessous de deux portes. Sobre décor incrusté.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200/240 -
#762
Een paar bijzettafeltjes in Regencystijl, bladen bekleed met kalfsleer.
Paire de tables d’appoint de style Regency. Tablette recouvertes de vachette.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#148Floris De Cuyper
“Bronzen mannenbuste”. Gesigneerd en gedateerd 1948.
“Buste d’homme”. Sculpture en bronze. Signée et datée 1948.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 150/200 -
#541
Een cachepot van Imariporselein in messingen montuur.
Cache-pot en porcelaine d’Imari. Monture en laiton doré.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 140/180 -
#608
Een fauteuil en cabriolet in Lodewijk XV-stijl van witgelakt hout met gepolychromeerde details en bekleed met naaldwerk.
Fauteuil cabriolet de style Louis XV en bois laqué blanc aux détails polychromes et recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#474
“Paar kubistische vrouwenfiguren”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd H.K.
“Paire de femmes cubistes”. Technique mixte. Monogrammée H.K.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 400/500 -
#331
Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/300 -
#703
Drie verschillende Chinese wijzen en een visser van gesculpteerd hardhout.
Trois sages chinois et un pêcheur en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 16 - 26 cmEstimate: € 80/100 -
#670Ecuador
Een halssnoer van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking.
Collier en spandylus taillé et aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100/150