Similar lots by type
-
#288
“Vrijen en trouwen”. Catalogus van een tentoonstelling, Antwerpen, 1975.
“Vrijen en Trouwen”. Catalogue d’une exposition à Anvers en 1975.No longer availableEstimate: € 20/24 -
#334Ignace KennisPeriod: 1888-1973
Twee herenportretten, houtskool op papier. Beide gesigneerd.
Deux portraits d’homme. Fusain sur papier. Signés.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#884LIeven WalschapPeriod: °1930
“Hoevezicht”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur fermette.” Fusain et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#329Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Oude man”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vieillard”. Pastel sur papier. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 49 x 45 cmEstimate: € 6à/100 -
#419Willem Dolphyn
Twee militaire figuren. Tekening op papier. Beide gesigneerd.
“Deux militaires”. Dessins sur papier. Les deux signés.No longer availableDim. 14 x 8 cmEstimate: € 60/80 -
#359Alici RymowiczPeriod: Kazan, 1907
“Stadszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1958.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 50/60 -
#514
“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100/150 -
#552
“Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd Roger Dewint.
“Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Technique mixte sur papier. Signée Roger Dewint.No longer availableDim. 108,5 x 71,5 cmEstimate: € 220/240 -
#314Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Oude man met wandelstok”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vieillard à la canne”. Fusain sur papier. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 72 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#744
“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#9Henri Schaefels
“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20/25 -
#749Tyssens
“Trappenhal”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
”La cage d’escaliers.” Fusain et aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 58,5 x 49 cmEstimate: € 30/40 -
#1032
Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#122J. Becker
Een paar ovale kinderportretten. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.
Paire de portraits d’enfants ovales. Pastel sur papier. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#482Anne CourjaretPeriod: °1939
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 29,5 x 39,5 cmEstimate: € 80/120 -
#592
‘Nightlife 2000’. Een zeefdruk gesigneerd H. Brood. genummerd buiten de plaat 19/25
“Nightlife 2000”. Sérigraphie signée H. Brood et numérotée 19/25 hors planche.No longer availableDim. H: 90 cm; B: 46 cmEstimate: € 460/500 -
#562
‘Compositie’. gemengde techniek op papier. gesigneerd Ron Ekkelenkamp en gedateerd 1993 op de achterzijde.
“Composition”. Technique mixte sur papier. Signée Ron Ekkelenkamp et datée 1993 au verso.No longer availableDim. 72 x67 cmEstimate: € 220/240 -
#754Bouchon
Ieper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableDim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40/50 -
#582Eric KengenPeriod: °1952
“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#294E. Orban
“Kloosterscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Naar een werk van Louis Tytgadt.
“Scène de monastère”. Aquarelle sur papier. Signée. D’après une oeuvre par Louis Tytgadt.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#244Denise Esteban
“La botte d’asperges”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“La botte d’asperges”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 180/240 -
#44Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Zicht op Vorselaar”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1973.
“Vue de Vorselaer”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 50/60 -
#572Eric KengenPeriod: °1952
“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800/1000
Other lots in this auction
-
#289
Een serveerbestek van zilver (zonder keuren) en ivoor, we voegen er een gebraadvorkje van verzilverd metaal en been aan toe.
Un couvert de service en argent et ivoire (sans poinçons). Nous ajoutons une fourchette à viande en métal argenté et os.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#809Giles De Beefe
Een staande klok in gesculpteerde houten kast met koperen uurwerk met tinnen versieringen.
Horloge de vestibule en bois sculpté. Mouvement en laiton, cadran aux motifs en étain.No longer availableDim. 265 x 50 cmEstimate: € 240/360 -
#858
Een lot zilveren en andere munten: one dollar, proefslagen voor euro’s van niet-lidstaten, stukken van 500 BEF enz.
Lot de monnaies en argent et autres: one dollar, des épreuves d’euro pour des pays non membres, des pièces de 500 francs belges etc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#756
Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.
Un socle en bois exotique chinois avec une tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 120/200 -
#465
Een fauteuil van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XVI-stijl met fluwelen bekleding.
Fauteuil en bois sculpté de style Louis XVI, recouvert de velours.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#100
Een lotje zilveren voorwerpen, bestaande uit zes cocktailvorkjes, een strooilepel, twee tangetjes en een taartschep. Grotendeels Duitse keuren. 800‰.
Petit lot d’objets en argent dont six fourchettes à cocktail, un saupoudroir, deux pinces et une pelle à tarte. En grande partie aux poinçons allemands 800‰.No longer availableDim. 230,37 gramEstimate: € 100/150 -
#253
Een hondje en een duif van bruingepatineerd brons. Japans werk.
Petit chien et pigeon en bronze à patine brune. Travail japonais.No longer availableDim. h: 14 & 8 cmEstimate: € 50/70 -
#738
Een lot van zes verschillende houten vogels, waaronder een polychrome papegaai, een papegaaiduiker, een ibis, enz.
Lot de six différents oiseaux en bois dont un perroquet, un puffin, une ibis etc.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#434Tilquin, Antwerpen
Een set van twee maal twaalf messen met hoornen handvatten.
Suite de deux fois douze couteaux aux manches en corne.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#226
Een eikenhouten buffetkast met vier laden en vier paneeldeuren. Régencestijl.
Buffet en chêne ouvrant à quatre portes et à quatre tiroirs. Style Régence.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#578
Een schotel van Imariporselein met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Eerste helft XIXe eeuw.
Plat en porcelaine d’Imari à décor polychrome et doré de fleurs. Japon, première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 48,5 cmEstimate: € 120/200 -
#605
Een witgelakt bureau met drie lden in de gordel en met verchroomde monturen. Lodewijk XV-stijl.
Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 650/750