Similar lots by type
-
#309“Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#292Robert DetrixhePeriod: °1935“Liggende poes”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
”Chat couché”. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 17 x 21 cmEstimate: € 120 / 160 -
#664Jean DecoenPeriod: 1890 - 1979“Winters plattelandszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue de campagne en hiver”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#294“Spaniël op een kussen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
”Epagneul sur coussin”. Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 15,5 x 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#614Courtin“Dames met paraplu op de boulevard te Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Dames aux parapluies dans un boulevard à Paris”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#622Joe Van RossemPeriod: °1940“Twee meisjes”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Deux filles”. techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#212Hilaire Bals“Kippen op de mesthoop”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Poules et fumier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 40 cmEstimate: € 320 / 400 -
#499J. Carro***“Romantisch rivierlandschap”. Olieverf op doek. Naar de XIXde eeuwse landschapschilders.
”Paysage romantique”. Huile sur toile. D’après les paysagistes du XIXe siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222“Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.
”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 260 / 360 -
#229Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 350 / 450 -
#252Frans Van DammePeriod: 1858 - 1925“Geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
“Petites chèvres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘81.No longer availableDim. 36 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#592“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Composition moderne”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#672Robert HelsmoortelPeriod: 1922 - 2007“Havengezicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadigd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableDim. 90 x 130 cmEstimate: € 200 / 240 -
#769Marie-France GarnichPeriod: °1944“Personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#639Fernand LiénauxPeriod: 1897 - 1980“Zonnig herfstzicht te Bouillon”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘38.
“Automne doré à Bouillon”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 200 / 240 -
#404Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène de campagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#659Jean DecoenPeriod: 1890 - 1979“Ijspret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1915.
“Joies d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1915.No longer availableDim. 38 x 44 cmEstimate: € 150 / 200 -
#589“Zeilboten”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Russische school.
”Voiliers”. Huile sur toile. Porte une signature. Ecole russe.No longer availableDim. 89 x 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#759Jan CockxPeriod: 1891-1976“Stilleven met fruit en jachtbuit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits et butin de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 80 cmEstimate: € 180 / 240 -
#434“Pero geeft haar gevangen vader Cimon de borst”. Olieverf op paneel. Als onderdeel van een groter werk. XVIIIde eeuw.
”Pero qui offre son sein à son père Cimon”. Huile sur panneau. Fait partie d’une oeuvre plus grande. XIXème siècle (?).No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 200 / 300 -
#232Helmert Van der FlierPeriod: 1827 - 1899“Koeien en schapen in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1856.
”Vaches et moutons”. Huile sur panneau. Signé et daté 1856.No longer availableDim. 32 x 43 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#609Van der Elst“Zicht op de Semois te Herbeumont”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
“Vue du Semois à Herbeumont”. Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#612“Pastoraal landschap met een naaiende herderin en een slapende herder met hun hond bij hun kudde”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.
“Paysage pastorale avec une bergère cousante et un berger dormant avec leur chien et leur troupeau. Huile sur panneau. XIXe siècle. Sans signature.No longer availableDim. 43 x 68 cmEstimate: € 300 / 400 -
#632Felix De Boeck“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1992.
”Début et fin”. Huile sur panneau. Signature au verso et daté 1992.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 300 / 340
Other lots in this auction
-
#258Een set van drie glazen stolpen met twee porseleinen vaasjes en een Heilige Familie van biscuit.
Un ensemble de trois cloches et deux vases en porcelaine et une Famille Sainte en biscuit.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#90Een kruis van koraal met 18 karaats geel goud hanger en bolletjes en een klein grijs pareltje.
Une croix en corail à pendentif en or jaune 18 ct, perles et petites boules.No longer availableDim. 7,96 gEstimate: € 150 / 250 -
#668Een paar gefineerde buffetten met twee paneeldeuren onder twee laden en met wit marmeren blad.
Paire de buffets en bois de placage ouvrant à deux portes aux panneau sous deux tiroirs et avec tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 97 x 112 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#626Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120 / 200 -
#437een lot messing en voorwerpen, bestaande uit een klok van Junghans, getooid met een arend, een (poeder)doos met barometer, een kleine waterpas en een klein doosje.
Un lot de laiton et pièces, comprenant une pendule Junghans à la décoration d’un aigle, un poudrier avec baromètre, un petit niveau et une petite boîte.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#661Twee keizersbeeldjes van gebeeldhouwd hout. China, eerste helft XXe eeuw.
Deux statues représentant des empereurs en bois sculpté. Chine, première partie du XXème siècle.No longer availableDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 200 / 250 -
#825SteiffDrie pluchen dieren. Een beer, een ezel en een zeehond. Gemerkt
Trois animaux en peluche: un ours, un âne et phoque. Marques.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#293Een vaas van gesatineerd glas met een reliëfdecor van engelen.
Un vase en verre satiné, décor d’anges en relief.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82Victor Gaspar“Beukenbos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois aux hêtres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#251Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#21U.S. Postage 1893. 400 jaar Ontdekking van Amerika. Overwegend gefrankeerd, scharnieren, diverse letsels. 44 x 1ct, 165 x 2 ct (o.m. een vel van 6 stuks), 24 x 4 ct, 165 x 5 ct, 6 x 6 ct, 13 x 8 ct, 37 x 10 ct, 5 x 15 ct.
US Postage 1893. 400 années, découverte de l’Amérique. La plupart affranchis, divers dégâts. 44 x 1ct, 165 x 2 ct (entre-autres une feuille à six pièces), 24 x 4 ct, 165 x 5 ct, 6 x 6 ct, 13 x 8 ct, 37 x 10 ct, 5 x 15 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#227DelvauxEen handtas van donkerbruin leder. In draagtas.
Un sac à main en cuir brun. Dans un sac de protection.No longer availableEstimate: € 320 / 380

