Other lots by Van Ael
-
#19Jules Van Ael
“Hoevezicht.” en “Weidezicht”. Twee etsen, gesigneerd buiten de plaat. We voegen er een litho ‘Zoete Vaart’ aan toe.
“Paysage Fermier” & “Paysage de prairie”. Deux eaux-fortes, signées hors planche. Nous ajoutons une lithographie: “ Zoete Vaart”.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#64Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“Antwerpen - Academie voor Schone Kunsten”. Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Anvers - Académie des Arts”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 54 cmEstimate: € 60/80 -
#74Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“Personages”. Indische inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 5 april 1993.
”Personnages”. Encre de Chine sur papier. Signée et datée 5 avril 1993.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 60/80
Similar lots by type
-
#224G. Suy
“Hoeve”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Ferme”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 70 cmEstimate: € 30/50 -
#12J Severin
“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30/40 -
#39N. Wouters
“Jonge vrouw in lingerie”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Jeune femme en lingerie”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25/35 -
#49
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#692
“ De spiegel, Le miroir”. Een pastel, gesigneerd : ‘Ger Deltour’
”De spiegel, le miroir”. Pastel. Signé: ‘Ger Deltour’.No longer availableDim. 26 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#189Felix De Boeck
“Nachtlichten”. Litho. Genummerd 45/100 en gesigneerd buiten de plaat.
”Lumières de nuit”. Une lithographie. Signée 45/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 220/280 -
#492Octave PirletPeriod: 1914 - 1979
“Landschap met koeien”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et vaches”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 40/50 -
#524Harry
“Clown en vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 11-95.
”Clowns et femmes”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 11-95.No longer availableDim. 45 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#512Marcel CockxPeriod: 1930 - 2007
“Man met uilen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Homme et hiboux”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 51 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#69Hugo HeyensPeriod: 1942-1987
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Een houtskooltekening met gedicht. Gemonogrammeerd.
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Fusain au poème. Monogrammé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#9Jos Albert
“Plattelandszicht”. aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1928.
”Vue sur la campagne”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 20/30 -
#62Bonnevall
“Zicht vanuit een raam. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue par une fenêtre”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 20/30 -
#552
“Stilleven met kruik.” Aquarel op papier. Draagt een handtekening: “Kees Verwij ‘72”.
”Nature morte, cruche”. Aquarelle sur papier. porte une signature: ‘Kees Verwij ‘72’.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 120/160 -
#94Germaine Brus
“St.-Bavostraat, Wilrijk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Rue St-Bavon, Wilrijk”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 42 x 48 cmEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#364Gorus
“Zomerlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage estival”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 36,5 cmEstimate: € 100/180 -
#775
Een houten salontafel in Chippendalestijl met een glazen blad.
Une table de salon en bois ‘Chippendale’’ avec tablette en verre.No longer availableDim. 110 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#293
Een paar bronzen ratten op marmeren sokkels, vermoedelijk Japans. Beschadigingen aan één van de sokkels.
Deux rats en bronze sur socles en marbre, probablement japonais. Dégâts sur un socle.No longer availableDim. L: 20 cmEstimate: € 150/200 -
#347
Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Adamstijl. eind XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en métal argenté style Adam. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 55/65 -
#490
Een lot meerkleurig aardewerk van Rouen, bestaande uit een lampetkan, twee terrines op onderschotel, een dekselvaas, een jardinière en een olielamp.
Un lot de faïence de Rouen, comprenant une verseuse, deux terrines avec sous-plats, un vase à couvercle, une jardinière et une lampe à huile.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#717
Geisha met een kimono van zijde.
Une geisha au kimono en soie.No longer availableDim. L. 49 cmEstimate: € 25/35 -
#475
Een gebeeldhouwde armstoel met leeuwenpoten en bekleed met roze fluweel.
Un fauteuil sculpté sur pieds griffes et revêtement en velours rose.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#201Daum, Nancy
Een grote glazen vaas met een met het wiel gegraveerd landschapsdecor op een oranjebruine achtergrond, eindigend in een donkere voet. Voluit gemerkt en met het kruis van Lotharingen. Begin XXe eeuw.
Un grand vase en verre, décor gravé à la roue de paysage sur fond orange brun, se terminant en pied brun. Avec marque et une croix de Lotharingen. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 1000/1500 -
#651Fr. Weber
“St. Christophorus”. Een beeldhouwwerkje. Onderaan gesigneerd.
”St. Christophe”. Une statue sculptée. Signature en dessous.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#163Orpheus
Een recente houten muziekdoos met fijn binnenwerk. Speelt twee muziekstukken. In origineel etui. Japan.
Boîte à musique récente en bois. Intérieur de qualité à deux mélodies. Dans l’étui d’origine. Travail japonais.No longer availableDim. 33 x 20 x 10 cmEstimate: € 160/200 -
#638
Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 235 x 105 cmEstimate: € 100/120 -
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Compositie met portret van een vrouw.” Zeefdruk.
”Composition et portait de femme”. Une sérigraphie.No longer availableDim. 74 x 58 cmEstimate: € 80/120