#752
#263
Een inktstel van onyx met bronzen inktpotten. We voegen er een bijpassend dekseldoosje aan toe. Begin XXe eeuw.
Un encrier en onyx, pots à encre en bronze. Nous ajoutons une petite boîte à couvercle assortie. Début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#261
Een grote dekselvaas van kleurloos glas.
#196
Een tweedeurskast in Lodewijk XV-stijl.
#434
Een kleine butlerspiegel in verguld houten lijst.
#102Jozef VerswijvelPeriod: 1907 - 1980
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#688
Een driedelig kaststel van kobaltblauw en verguld aardewerk met meerkleurige romantische decors.
#69Armand Apol
“Kraambezoek”. Een kleurenets naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd 140/200 buiten de plaat.
”Visite rendue à l'accouchée”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre par Jakob Smits. Signée et numérotée 140/200 hors planche.No longer availableDim. 52 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#784
Een bronzen vijzel met stamper.
#365
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband (slot los).
Une petite vitrine de table, décoration de parquet et montures en bronze doré.No longer availableDim. b: 62 cmEstimate: € 150 / 180 -
#209Buuk
“Hoevelandschap.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 36 cmEstimate: € 100 / 160