#465
Een poëzie boekje van fluweel met spreuken en tekeningen vanaf 1907.
#450
Een Elisabethan stoeltje van deels gedraaid eikenhout.
#278
Un tulipier en verre, construit à partir d'un grand vase vert peint avec de la peinture dorée et de six exemplaire incolores plus petits.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#439Adolf Herr
Een koekoeksklok uit het Zwarte Woud. Met certificaat.
#378
Cinq seringues à lavement en étain, quatre avec des poignées en bois torsadées et un bassin de lit. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 28 - 45 cmEstimate: € 80/100 -
#753
#298
Een gegoten Korintische kapiteel.
#205
Une chaîne en or blanc 18 carats avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de ± 1,96 ct.No longer availableDim. 4,74 gEstimate: € 1500/1700 -
#752René Rucquoi
#248
Twee gedreven zilver kommetjes met hout versiering.
#141
#261
Een ronde schaal versierd met bloemen van Etling glas.
Un bol rond décoré de fleurs en verre Etling.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 130/150