Similar lots by type
-
#409Van Kerkhove
“Zomers straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue estivale sur la rue”. Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 35,5 cmEstimate: € 30/40 -
#749Tyssens
“Trappenhal”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
”La cage d’escaliers.” Fusain et aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 58,5 x 49 cmEstimate: € 30/40 -
#884LIeven WalschapPeriod: °1930
“Hoevezicht”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur fermette.” Fusain et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#889Edgard BytebierPeriod: 1875 - 1940
“Kerk te Itterbeek”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1920 buiten de plaat
”Eglise à Itterbeek.” Une lithographie. Signée et datée 1920 hors planche.No longer availableDim. 64 x 44 cmEstimate: € 20/30 -
#529Mircea Manelici
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#514
“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100/150 -
#754Bouchon
Ieper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableDim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40/50 -
#964Johannes LuykenPeriod: 1649 - 1712
“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Een laat XVIIe eeuwse ets met een voorstelling van de slag om de Kouwensteinsedijk.
“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Eau-forte de la fin du XVIIe siècle représentant la bataille de Kouwensteinsedijk.No longer availableDim. 27,5 x 35,5 cmEstimate: € 60/100 -
#592
‘Nightlife 2000’. Een zeefdruk gesigneerd H. Brood. genummerd buiten de plaat 19/25
“Nightlife 2000”. Sérigraphie signée H. Brood et numérotée 19/25 hors planche.No longer availableDim. H: 90 cm; B: 46 cmEstimate: € 460/500 -
#10Omega Genève
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#739Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“De rede van Antwerpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 29/350 buiten de plaat.
”La rade d’Anvers.” Une eau-forte. Signée et numérotée 29/350 hors planche.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 40/50 -
#1032
Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#962Paul Van HoeydonckPeriod: Antwerpen 1925
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/80 buiten de plaat.
”Composition.” Une lithographie. Signée et numérotée 5/80 hors planche.No longer availableDim. 54 x 71 cmEstimate: € 70/100 -
#707
“Zonneland”. Een lot schooltijdschriften. Complete reeks oktober 1656 - december 1962.
”Zonneland.” Un lot de magazines écoliers. Série complète octobre 1956- décembre 1962.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#362Alfred Van Neste
“Begijnhofpoort” en “Binnenhof”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en respectievelijk genummerd 218/350 & 75/350.
“Porte de béguinage” et “Cour intérieur”. Deux eaux fortes. Signées hors planche et respectivement numérotées 218/350 et 75/350.No longer availableDim. 25,5 x 19,5 & 27 x 39 cmEstimate: € 30/50 -
#742
“Burcht en fontein”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘53 en genummerd 20/30 buiten de plaat.
”Château fort et fontaine.” Une gravure sur bois. Signée datée ‘53 et numérotée 20/30 hors planche.No longer availableDim. 22,5 x 15 cmEstimate: € 25/35 -
#389
Een groot lot prenten, waarbij een bundel uit de reeks ‘Cries of London’ met vier ingekaderde exemplaren, enkele losse oude modeprenten, drie ingekaderde reproducties van Franse prenten en een kalender.
Lot d’estampes dont une suite de la série “Cries of London” dont quatre exemplaires encadrées, quelques planches de mode dépareillées, trois reproductions encadrées d’estampes françaises et un calendrier.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#419Willem Dolphyn
Twee militaire figuren. Tekening op papier. Beide gesigneerd.
“Deux militaires”. Dessins sur papier. Les deux signés.No longer availableDim. 14 x 8 cmEstimate: € 60/80 -
#1039Floris Jespers
“Harlekijn”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.
”Arlequin.” Une eau-forte. Signée et numérotée 29/100 hors planche.No longer availableDim. 26 x 20,5 cmEstimate: € 60/100 -
#752Felix Labisse
“Naakt”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”Nu.” Une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#369
“Mijn vermakingen zijn met de mensenkinderen”. Een herdruk van een ets naar een werk van Rubens. Uitgereikt door toenmalig Antwerps burgemeester Schroyens in het Rubensjaar 1977.
“Mijn vermakingen zijn met de mensenkinderen”. Une réédition d’une eau-forte de Rubens. Emise par Mme Schroyens, maire d’Anvers lors de l’année Rubens 1977.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 30/50 -
#244Denise Esteban
“La botte d’asperges”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“La botte d’asperges”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 180/240 -
#359Alici RymowiczPeriod: Kazan, 1907
“Stadszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1958.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 50/60 -
#744
“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#632
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#928
Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/80 -
#1087
Een mokkaserviesje van porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Compleet voor twaalf personen.
Un service à moka en porcelaine avec un décor polychrome de fleurs et de plantes. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#1068
Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#992
“Koppel met hond”. Een oud borduurwerk in lijst. Gedateerd 1847.
”Couple avec son chien.” Une broderie ancienne encadrée. Datée 1847.No longer availableDim. 38 x 34 cmEstimate: € 50/80 -
#220
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,23 gEstimate: € 500/600 -
#696
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 313 x 215 cmEstimate: € 200/300 -
#257
Charles Dickens, compleet werk. Ed. E. & M. Cohen, Nijmegen, Arnhem, vijfde uitgave, begin XXste eeuw. In 22 gekleurde art nouveau banden. Geïllustreerd. In-4to.
“Charles Dickens, compleet werk”. 5ième Ed. E. & M. Cohen, Nijmegen, Arnhem, début XXe siècle. En 22 volumes art nouveau en couleurs Illustrés. In-4to.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#195
Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. twee parels en een grote barnsteen.
Broche en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,40 ct, de deux perles et d’un grand succin.No longer availableDim. 13,83 gEstimate: € 500/600 -
#404
Twee rechthoekige bijzettafeltjes met lakwerk. Chinees werk.
Deux tables d’appoint rectangulaires en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#520Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 360 x 250 cmEstimate: € 120/200 -
#1002
Twee oude ingekleurde kaarten van Nieuwpoort.
Deux anciennes cartes en couleurs de Nieuwpoort.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 100/120