Similar lots by type
-
#464Een reeks van vier handgeschilderde Perzische miniaturen op papier.
Suite de quatre miniatures persanes peintes à la main sur papier.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#582Gheorghe I. AngelPeriod: °1938“Figuren in een leeuwin”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrameerd en gedateerd ‘88.
“Personnages dans une lionne”. Technique mixte sur papier. Monogrammé et datée ‘88.No longer availableDim. 69 x 99 cmEstimate: € 200 / 240 -
#424Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.
Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#674Andor KomivesPeriod: °1958“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#692Een paar gouaches met Mongoolse(?) scènes. Gesigneerd.
Paire de gouaches aux scènes mongoles. Signées.No longer availableDim. 34 x 44 & 31 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#602Rainer FettingPeriod: °1949“Self Micky”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Werk gemaakt naar aanleiding van de groepstentoonstelling “Die Neue Wilden” in New York met als thema: zelfportret. Aangekocht bij galerij Inge Raab te Berlijn.
“Self Mickey”. Aquarelle sur papier. Signe. Faite à l’occasion de l’exposition “Die Neue Wilden” à New York avec comme thème “l’Autoportrait”. Achetée chez Inge Raab à Berllin.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 2500 / 3500 -
#32V. Portielje“Personage met kar in winterse dreef”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1882.
“Personnage et son char dans une allée en hiver”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1882.No longer availableDim. 17 x 24,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#474Eric KengenPeriod: °1952“Naakten”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Prov. Galerie du Prévôt, Paris.
“Nus”. Technique mixte sur papier. Provenance Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#735Een lot van zes schilderijen. Olieverf en aquarel.
Lot de six tableaux. Huile et aquarelle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#469Shirma Guaysamin“Naakt met luipaarden”. Gouache op papier. Gesigneerd. Origineel werk van een illustratie voor een boek over Amazonelegenden.
“Nu aux léopards”. Gouache sur papier. Signé. Illustration originale d’un livre sur les légendes de l’Amazone”.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#702“Wagen met fantasiefiguren”. Gouache op papier. Gemonogrameerd ‘A.A.’.
“Char aux figures fantastiques”. Gouache sur papier. Monogramme A.A.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512Andor KomivesPeriod: °1958“Traditionele carnavalsscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Scène de carnaval traditionnelle”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#459Een reeks van vier handgeschilderde Perzische miniaturen op papier.
Suite de quatre miniatures persanes peintes à la main sur papier.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#520Christaulin Aurelias Posivici“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#309“Stilleven met groenten en kruik”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cruche et légumes”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#484Violeta Craciun“Mannenportret in profiel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’homme en profil”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24 x 21,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#494Mircea Manelici“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#690Houwen“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#655Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.
Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#201Edouard Paul DelabrierrePeriod: 1829-1912“Lion 1er gibier”. Een groep van groengepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Lion 1er Gibier”. Groupe en bronze à patine verte sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1600 / 2000 -
#438Een zittende Boeddha en een zittende Boeddha op een fabeldier van brons.
Bouddha assis et Bouddha assis sur un animal fabuleux en bronze.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#393Spiegel met mahoniehouten lijst.
Miroir au cadre en acajou.No longer availableDim. 104,5 x 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#248Vijf zilveren eierdopjes met een barok decor van bloemen.
Cinq coquetiers en argent à décor baroque de fleurs.No longer availableDim. 156 gEstimate: € 75 / 100 -
#671“Jongleur”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Jongleur”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#523Een afbeelding van Boeddha in reliëf van gegoten steengoed en een hand van Boeddha van brons op houten staander.
Bouddha en relief en grès moulé et une main du Bouddha en bronze sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#426Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
Table de salon rectangulaire en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#442Een lot van zeven beeldjes van meerkleurig biscuit. enkele beschadigingen.
Lot de sept statuettes en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#202Lucien GérardPeriod: 1852 - 1939“Portretschilder in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le portraitiste dans son intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 62 cmEstimate: € 550 / 650 -
#606Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 1000 / 1200

