Other lots by Foujita
Similar lots by type
-
#719Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015“Ritual” & “Umbre”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1992. En een grotere aquarel (30 x 21 cm) gedateerd 1992.
“Ritual” et “Umbre”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1992. Ainsi qu’une aquarelle plus grande (30 x 21 cm) datée 1992.No longer availableDim. 19 x 30 & 20 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#644Ferucci“Geestelijke”. Houtskool op papier. Draagt handtekenig.
“Religieux”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#597Stanislas WarniePeriod: 1879 - 1958“Herderin met schapen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Bergère et moutons”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 220 / 260 -
#610Theo De CooremeterTwee aquarellen en een ets. Allen gesigneerd.
Deux aquarelles et une eau forte. Signées.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#596Dordevic MiodragPeriod: °1936“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 31,5 x 31,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#4Een lot van vijf oude gravures met zichten op Vlaamse steden en een marine.
Cinq gravures anciennes aux vues de villes flamandes et une marine.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#714Jan Wouters“Hooischoven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Meules de foin”. Aquarelle. Signée et datée 1991.No longer availableDim. 35 x 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#742Van de Vijver“De Gedichtjes Drive-In”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 1/14 buiten de plaat.
“De Gedichtjes Drive-In”. Lithographie. Signée, datée 1983 et numérotée 1/14 hors planche.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#593“Moderne compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd. Met toeschrijving aan Gerhard Hoeme.
“Composition moderne”. Acrylique sur papier. Signée. Attribution à Gerhard Hoeme.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#9“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#562Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999“Vrouwenfiguur met kind”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Femme et enfant”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 300 / 500 -
#694Hilde Hendrickx“Veldboeket” & “Bloemenstilleven”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
“Bouquet de fleurs des champs” et “Nature morte aux fleurs”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 33 x 43 & 45 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#384Een reproductie van een landschap van Van Ostade (16 x 26 cm) en een reproductie van een Japanse prent (18 x 26 cm).
Reproduction d’un paysage par Van Ostade (16 x 26 cm) et une reproduction d’une estampe japonaise (18 x 26 cm).No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#586Corneille“Hommage aan Van Gogh”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Hommage à Van Gogh”. Une lithographie épreuve d’artiste. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 64 x 48 cmEstimate: € 300 / 360 -
#588Sandra Jayat“Rayonnement de fleurs”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 2000 op de verso
“Rayonnement de fleurs “. Aquarelle sur papier. Signée et datée 2000 au verso.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 180 / 240 -
#587“Havenzicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd: Hauptmann.
“Vue sur le port”. Fusain sur papier. Signé Hauptmann.No longer availableDim. 37 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#712M. Cockx“Groentenverkoper”. Aquarel. Gesigneerd.
“Vendeur de légumes”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#609“Damesportret”. houtskool op papier. Draagt handtekening. Toegeschreven aan Marie Laurencin.
“Portait de femme”. Fusain sur papier. Signé. Attribué à Marie Laurencin.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#601Yaacov Agam“Compositie”. Een zeefdruk. Israelische school. Gesigneerd en gnummerd 88/180.
“Composition”. Une sérigraphie. Ecole israélite. Signée et numérotée 88/180.No longer availableDim. 73 x 73 cmEstimate: € 400 / 450 -
#734Mirao“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#584Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 300 / 500 -
#364Romain Malfliet“Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd 11/100 buiten de plaat.
“Bruges”. Eau forte. Signée et numérotée 11/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#605“Straatzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur la rue”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 48 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#699Hilde Hendrickx“Stilleven”. Pastel op bruin papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Pastel sur papier brun. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#286Een mahoniehouten sofa met groen fluwelen bekleding.
Un sofa en acajou recouvert en velours vert.No longer availableDim. b: 194 cmEstimate: € 200 / 300 -
#623WunsiedelEen dekselvaas van rood porselein met een verguld decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Beieren.
Un vase à couvercle en porcelaine rouge, décor de fleurs. Marque sous la base. Bavière.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#145Een merkwaardig meubel van gesculpteerd eikenhout met twee schuifdeurtjes bovenaan en een legplank in het midden. Grotendeels XVIIe eeuw, in het midden gedateerd 1697.
Etagère en chêne sculpté, le dessus à deux glissières. En partie XVIIe siècle, portant la date 1697.No longer availableDim. h: 168 cmEstimate: € 200 / 300 -
#17Daum, FranceEen siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#565Twaalf zilveren dessertlepeltjes 800‰ met gegraveerd bloemmotief. Gemerkt en in originele doos.
Douze petites cuillères à dessert en argent 800 ‰ avec décor gravé de fleurs. Avec poinçon et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. 235,34 gEstimate: € 120 / 150 -
#792Een kruk van steengoed met een blauw decor van een druiventros. Bovenaan beschadigd. XIXe eeuw.
Une cruche en faïence, décor grappe de raisin bleue. Léger endommagement au dessus. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#541“Moeder Gods”. Russische icoon met verzilverde riza.
“Mère de Dieu”. Icône russe à riza en métal argenté.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#147Een paar art nouveau siervazen van gepatineerd brons, versierd met vrouwenhoofden.
Paire de vases art nouveau en bronze à patine brune. Ornés de têtes de femmes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#23Eetservies van wit porselein met vergulde rand en bloemenmotief in het centrum. Gemerkt U.M.L. France. Medio XXste eeuw. Voor 12 personen, met terrines en schotels.
Service à dîner en porcelaine blanche à décor de fleurs polychromes et au bord doré. Marque U.M.L. France. Milieu du XXe siècle. Pour 12 personnes, aux terrines, bols et plats.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#266Een tweeledige Engelse bibliotheek van mahoniehoutfineer met onderaan vier paneeldeuren onder vier laden en bovenaan twee gevitreerde tussen twee paneeldeuren.
Une bibliothèque anglaise en placage d’acajou avec quatre portes en dessous de quatre tiroirs, au dessus quatre portes dont deux portes avec vitraux.No longer availableDim. 184 x 177 x 45Estimate: € 300 / 500 -
#338Een verzameling comics: De Rode Ridder en Bessy. 22 stuks.
Une collection de bandes dessinées: Le Chevalier Rouge et Bessy. 22 pcs.No longer availableEstimate: € 45 / 65 -
#704Hilde Hendrickx“Keukenstilleven” & “Stilleven met aardewerk en glas”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd ‘86.
“Nature morte de cuisine” et “Nature morte aux faïences et verres”. Huile sur toile. Signées et datées ‘86.No longer availableDim. 50 x 60 & 60 x 50 cmEstimate: € 40° / 50

