Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Personages in een rivierlandschap”. Olieverf op doek. Hollandse school, XVIIIe eeuw. Te restaureren.

“Personages in een rivierlandschap”. Olieverf op doek. Hollandse school, XVIIIe eeuw. Te restaureren.

Personnages dans un paysage fluvial . Huile sur toile. Ecole hollandaise du XVIIIe siècle. A restaurer.
Dim. 22 x 27 cm
SKU: 2004210084.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #84
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #27

    Een art nouveau vaas van glaspasta.

    Un vase en pâte de verre Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #678

    Een vaas van gekleurd kristal. Jaren ‘50. Mogelijk Val St. Lambert.

    Un vase de cristal coloré. Années 1950. Peut-être Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #461

    Een zeshoekige Chinees porseleinen theedoos. Onderaan gemerkt.

    Une boîte à thé hexagonale en porcelaine chinoise. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #241

    “Maria”. Een plaasteren beeld op houten voetstuk.

    Mary . Une statue en plâtre sur un piédestal en bois.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #310

    Een sterling zilveren sigaretten doos. 925‰.

    Une boîte à cigarettes en argent sterling. 925 ‰.
    No longer available
    Dim. 105,95 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #11

    Een zg. missie-engeltje, een meerkleurig plaasteren collectebus met knikkend hoofdje.

    Un ange dite de la mission, une boîte de collecte de plâtre multicolore avec une tête hochant la tête.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #77
    G. F. A. Forberger

    Een tafelklok van messing onder glazen stolp. Met sleuteltje en in werkende staat.

    Une horloge de table en laiton sous une cloche en verre. Avec clé et en état de fonctionnement.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #403

    Twee ivoren netsukés in de vorm van theaterspelers met roterende hoofdjes. Beide gemerkt onderaan.

    Deux netsukes en ivoire en forme de joueurs de théâtre à tête rotative. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #453

    Twee netsukés van gesculpteerd ivoor. Beide gesigneerd onderaan.

    Deux netsukes en ivoire sculptés. Tous deux signés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 & 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #514
    Utagawa Hiroshige
    Period: 1797 - 1858

    “Tomigaoka Hachiman shrine at Fukagawa”. Een japanse houtsnede uit de reeks ‘Famous places in the eastern capital”. Gesigneerd. Omstreeks 1835.

    Sanctuaire Tomigaoka Hachiman à Fukagawa . Une gravure sur bois japonaise de la série Lieux célèbres de la capitale orientale . Signé. Vers 1835.
    No longer available
    Dim. 24 x 37 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #593
    Franklin Mint

    Een lot van acht schaalmodellen op schaal 1/24: - 1940 Ford Pick-up. - 1954 Corvette C1. - 1954 Mercedes-Benz W196R. - 1954 Mercedes-Benz 300 SL. - 1957 Mercedes-Benz 300SC. - 1961 Jaguar E-type - 1968 Corvette (afneembare dakpaneeltjes) - 1988 Porsche 911 Targa.

    Un lot de huit modèles à l'échelle 1/24: - Ford Pick-up 1940. - 1954 Corvette C1. - 1954 Mercedes-Benz W196R. - 1954 Mercedes-Benz 300 SL. - 1957 Mercedes - Benz 300SC - 1961 Jaguar E-type - 1968 Corvette (panneaux de toit amovibles) - 1988 Porsche 911 Targa.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #242

    “Mediterraan dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    Vue village méditerranéen . Huile sur toile. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More