Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Personages in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Enkele vochtsproeten.
Charles Ligny
Period: 1812-1889

“Personages in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Enkele vochtsproeten.

”Personnages dans un paysage étendu”. Aquarelle sur papier. Signé. Petites taches d’humidité.
Dim. 21 x 28 cm
SKU: 1112180244.
Category: Klok.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #244
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #78

    Lot van 5 diverse porseleinen voorwerpen: Een bonbonschaal met verguld koperen montuur, gemerkt “copie d’ancien Sèvres” (32,5 x 21 cm). Een visterrine met deksel (Ø 20,5 cm). Een gebakschotel op voet (genummerd 2216, letsel aan de schacht, Ø 21 cm). Een rechthoekig schaaltje (”rehaussé main”, Parijs, 36 x 14 cm). Een kom (genummerd 5/320 en met een Engels registratiemerk, Ø 14,5 cm).

    Un lot de porcelaine, 5 pièces: une bonbonnière aux montures en cuivre doré, marqué “copie d’ancien Sèvres”. (32,5 x 21 cm), une terrine à poisson avec couvercle (Ø 20,5 cm), un plat à tarte sur pied (numéroté 2216, dégâts au pied, Ø 21 cm), un petit plat rectangulaire (‘rehaussé main”, Paris, 36 x 14 cm) et un bol (numéroté 5/320 et marque de régistration anglaise, Ø 14,5 cm).
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #249
    Ernest Jaime
    Period: ±1800-1884

    “Vissers aan de kust nabij Dieppe”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Mogelijk ontwerp voor de reeks litho’s “Dieppe, ses environs et ses habitants”.

    ”Pêcheurs et la côte de Dieppe”. Aquarelle sur papier. Signé. Possible projet pour la collection de lithographies ‘ Dieppe, ses environs et ses habitants’.
    No longer available
    Dim. 18 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #242

    “Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.

    ”Scène pastorale”. Aquarelle sur papier. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #273
    Eluxa

    Een cartelklok op console in de geest van de neuchateloises. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Un grand Cartel sur une console dans l’esprit des Neuchâteloises. Avec balancier, sans clé.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #645

    Een staande klok met eikenhouten kast en een koperen werk. Kap beschadigd.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne et travail en cuivre. La coiffe est endommagée.
    No longer available
    Dim. h: 256 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #332
    A. Remy

    “Baadster aan zee”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1906.

    ”Baigneuse au bord de mer”. Huile sur carton. Signé et daté 1906.
    No longer available
    Dim. 35 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #584
    Pelletier à Louhans

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Inclusief gewichten.

    Comtoise en cuivre repoussé. Poids inclus.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #592
    J. Depré

    Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #18

    Lot verzilverd metaal: een set van zes “orange peelers”, een serveerbestek en een taartschep. In drie originele etuis.

    Un lot de métal argenté comprenant un lot de six éplucheurs à oranges, un couvert de service et une pelle à tarte.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #665

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Dim. 150 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #572

    Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.

    Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 235 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #11

    Lot koper en brons: een vijzel met stamper, een brievenhoudertje in de vorm van een kievitkop (met marmeren voetstuk) en een schaaltje.

    Un lot de cuivre et bronze: un mortier avec pilon, un porte-lettres en forme de tête d’un vanneau huppé (sur socle en marbre) et un petit plat.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #668

    Een comtoiseklok met gedreven geel koperen voorplaat en slinger. Met gewichten.

    Une comtoise, cadran en cuivre jaune repoussé et balance. poids présents.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #606
    Delens, Presles

    Een staande klok met eikenhouten kast. Glas van de deur manco. Met slinger en gewichten.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le verre dans la porte est manquante. Avec poids et balance.
    No longer available
    Dim. h: 213 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #192

    “Winterscène met een ruïne en een koek-en-zopie in de verte”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: J.J.C. Spohler (toegeschreven aan).

    ”Scène hivernale d’une ruine et un étal dit koek-en-zopie lointain”. Huile sur toile. Porte une signature: J.J.C. Spholer ( attribué à).
    No longer available
    Dim. 48 x 66 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #502

    “Veldweg bij een kleine hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd B.C.K.

    ”Chemin de terre et fermette”. Huile sur panneau. Monogrammé B.C.K.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #548
    L. Ruault

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.

    Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #252
    Guillaume Van der Hecht
    Period: 1817-1891

    “Dinant”. Aquarel op papier. Gsigneerd en gedateerd 1882.

    ”Dinant”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1882.
    No longer available
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #239
    Louis Huard
    Period: ...-1842

    “Jonge Italiaanse moeder en haar zoontje in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Jeune maman italienne et son petit garçon dans un paysage étendu”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 14 x 20 cm
    Estimate: € 140 / 150

Other lots in this auction

  • #541

    Een balustervaas van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine, glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #632

    Een eikenhouten garderobe met een smalle en een brede deur.

    Une garde-robe à deux portes dont une porte étroite et une porte large.
    No longer available
    Dim. 185 x 170 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #657

    Twee borden van Delfts aardewerk, waarbij één pauwstaartbord met gele rand. XVIIIe en XIXe eeuw. Het eerste met randschade en gerestaureerd.

    Deux assiettes en faïence de Delft, dont une à décor de queue de paon et bord jaune. Dégâts mais restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #49
    Mennings

    “Koe”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Munnings.

    ”Vache”. Huile sur panneau. Porte une signature: Munnings.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #247
    Christofle, Paris

    Twee tafelkandelaars van verzilverd metaal met twee en met drie armen. Onderaan gemerkt.

    Deux candélabres de table en métal argenté à deux et à trois bras. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #462
    Dane Andeyer

    “Incertitude”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 15/20 en gedateerd ‘86 buiten de plaat.

    ”Incertitude”. Une lithographie. Signée et numérotée 15/20 et datée ‘86 hors planche.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #688

    Een driedelig kaststel van kobaltblauw en verguld aardewerk met meerkleurige romantische decors.

    Une garniture de cheminée en faïence bleu Cobalt et dorée, décors romantiques.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #81

    Twee sierjardinières van meerkleurig porselein in de vorm van een man en een vrouw met kar.

    Deux jardinières en porcelaine polychrome représentant un homme et une femme avec une charrette.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #753

    Twee documentatieboeken: ‘ Corvette milestones’ M. Mueller en ‘ Sports car color history: Corvette 1953 - 1962’ M. Mueller

    Deux ouvrages de référence: ‘Corvette milestones’ M. Mueller et ‘Sports car color history: Corvette 1953 - 1962.’ M. Mueller.
    No longer available
    Estimate: € 24 / 26
  • #46

    Een paar mahoniehouten crapaudzeteltjes tijdperk Victoria.

    Une paire de fauteuils crapaud acajou époque Victoria.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #553

    Een bronzen luchtertje met acht lichtpunten en centraal geëmailleerd.

    Un petit lustre en bronze à huit points lumineux, le centre émaillé.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #669

    Een paar Satsuma olielampen van aardewerk met koperen monturen. Decor van personages en bloemen. Omstreeks 1900. Compleet met lampenglazen en geslepen en gegivreerde lampenkappen.

    Une paire de lampes à huile Satsuma en faïence, montures en cuivre. décor de personnages et de fleurs. +- 1900. Complet avec cappes en verre satinés et verres givrés.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More