Similar lots by type
-
#672F. Mestdagh“XVIIIe eeuws tafereel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Recent werk.
”Scène du XVIIIième siècle”. Huile sur panneau. Signé. travail récent.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#669G. Pynaert“Schipper”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#172Jean HodruPeriod: 1870 - 1932“Duinenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#824“Stilleven met haringen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘De Kat’.
”Nature morte, harengs”. Huile sur panneau. Porte la signature ‘De Kat’.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#214Lucien FrankPeriod: 1857 - 1920“Havengezicht bij nacht”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le port, nocturne”. Techniques mixtes sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 22 cmEstimate: € 350 / 450 -
#219“Man met brief”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Madou.
”Homme et lettre”. Huile sur toile. Attribué à Madou.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 240 / 300 -
#197Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926“Twee paardenhoofden”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Als studie voor een groter werk. Gemonogrameerd
”Deux têtes de chevaux”. Huile sur toile marouflé. Etude pour un travail plus important. Porte un monogramme.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#187Conrad HoffPeriod: 1816 - 1883“Nachtelijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine nocturne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 34 cmEstimate: € 360 / 400 -
#207Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Het schoonmaken van de boeg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Le nettoyage de la proue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#729L. Verheyen“Begijnhof te Lier”. Gesigneerd.
”Béguinage à Lier”. Signé.No longer availableDim. 67 x 49 cmEstimate: € 70 / 80 -
#764Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Vissersboten” & “Hooimijten”. Olieverf op board. Gesigneerd rechts bovenaan.
”Bateaux de pêche” et “Meules de foin”. Huile sur carton. Signé à droite au dessus.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#832“Schapen en geiten”’. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Niet gesigneerd.
”Moutons et chèvres”. Huile sur panneau. Ecole flamande, XIXième siècle. Pas de signature.No longer availableDim. 26 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#689Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#224John LinnellPeriod: 1792 - 1882“Engels heuvellandschap met figuren”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. Volgens bijgevoegd expertiserapport dateerd het werk van 1839.
”Paysage de collines et figures”. Huile sur toile marouflée. Signée. Datée 1839 d’après le rapport d’expertise joint.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#614Chetan“Gebed voor beterschap”. Olieverf opdoek. Gesigneerd. Zuid-Indisch werk.
”Prière pour prompt rétablissement”. Huile sur toile. Signée. Travail sud-Indien.No longer availableDim. 90 x 117 cmEstimate: € 400 / 500 -
#429“Compositie”. Olieverf op papier. Draagt handtekening.
”Composition”. Huile sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11,5 x 8 cmEstimate: € 100 / 120 -
#184“Duinenlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘A G’.
”Paysage de dunes”. Huile sur toile. porte le monogramme ‘A G’.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#229Charles LebonPeriod: 1906-1957“Bosriviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Petit cours d’eau près de la forêt” Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 180 / 240 -
#828“St. Joris en de draak”. Olieverf op doek. Kleine perforatie. Achteraan gedateerd 1848.
”St. Georges et le dragon”. Huile sur toile. Petite perforation. Datée à l’arrière 1848.No longer availableDim. 53 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#174Koers“Hoeve aan een waterloop met een molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie.
”Fermette auprès d’un cours d’eau et moulin sur l’arrière plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#664Jan Laenen“De thee drinkende dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dame buvant du thé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#217Théodore FourmoisPeriod: 1814 - 1871“De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.
”Le moulin à eau”. Huile sur toile. Signature à gauche en bas.No longer availableDim. 33 x 51 cmEstimate: € 400 / 600 -
#232Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932“Paardenkar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Charrue et Bruyère”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 150 / 200 -
#820“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Ombar’.
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature ‘Ombar’.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 400 / 500
Other lots in this auction
-
#381Een paar bronzen kandelaars met een voorstelling van Adam en Eva.
Une paire de chandeliers, représentation d’Adam et Eve.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#779Hydrographic Office U.S. NavyEen partij van 10 gedetailleerde nautische kaarten uit diverse jaren van de XXste eeuw. “Islands & Anchorages in the Bahamas”. 2e Ed. 1926. “The Narrows to Grassy Bay - Bermuda Islands”. 8e Ed. 1927. “Banka Strait - Southern Part Sumatra”. 4e Ed. 1931. “Banka Strait - Northern Part Sumatra”. 4e Ed. 1930. “Anchorages on the North Coast of New Guinea”. 3e Ed. 1922. “Island of Turtuila - Samoa”. 2e Ed. 1925. “West Coast of Africa - Monrovia to Cape Three Points”. 7e Ed. 1939. “Prachuab Kirikan to K(..)
Un lot de dix cartes nautiques détaillées du XXième siècle de différentes années. “Islands & Anchorages in the Bahamas”. 2e Ed. 1926. “The Narrows to Grassy Bay - Bermuda Islands”. 8e Ed. 1927. “Banka Strait - Southern Part Sumatra”. 4e Ed. 1931. “Banka Strait - Northern Part Sumatra”. 4e Ed. 1930. “Anchorages on the North Coast of New Guinea”. 3e Ed. 1922. “Island of Turtuila - Samoa”. 2e Ed. 1925. “West Coast of Africa - Monrovia to Cape Three Points”. 7e Ed. 1939. “Prachuab Kirikan to Koh Chu(..)No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#175Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une chaîne en or jaune et pendentif 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 14,64 gEstimate: € 450 / 550 -
#434“Compositie”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
”Composition”. Pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 37 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104E. Dubois“Jardinière met Afrikaantjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele perforaties.
”Jardinière aux tagettes”. Huile sur toile. Signée . Quelques perforations.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 100 / 180 -
#707Een Afrikaanse vrouwen- en mannentorso van gebeeldhouwd hout.
Un torse masculin et féminin africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#52“Vissersboten in de haven”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
”Bateaux de pêche au port”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 36 / 40 -
#600BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine fait main.No longer availableDim. 197 x 295 cmEstimate: € 180 / 240 -
#560Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.
Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (un abat-jour est endommagée). XIXième siècle.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#331Een reeks van vijf lichtarmaturen van metaal en glas, versierd met druppelvormige pendeloques.
Une série de cinq luminaires en métal et verre, décoration de pendeloques en forme de gouttes.No longer availableDim. h:34 cm en h:26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#629Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van een bok. Inkt op papier. Vochtvlekken.
Un scroll chinois peint à la main représentant un bouc. Encre sur papier. Tâches d’humidité.No longer availableDim. 131 x 34,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#496Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.
Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 110 x 74 cmEstimate: € 120 / 180

