#579“Sun”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
”Sun”. Acrylique sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#477Kris met schede.
Kris et fourreau.No longer availableDim. L. 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#671Een smeedijzeren lampenvoet met een geel glazen kap. Begin XXe eeuw.
Pied de lampe en fer forgé à abat-jour en verre jaune. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#155Mandarina Duck“Knock business”. Een rode pochette van leder en textiel.
“Knock business”. Pochette rouge en cuir et textile.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#55RatovEen handtas van rood leder.
#592Corneille“Pinocchio”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 40/150 buiten de plaat.
”Pinocchio”. Litho. Signée, datée 2001 et numérotée 40/150 ors planche.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 130 / 140 -
#161Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#784Jan Burssens“Surrealistisch portret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 33/60.
”Portrait surréaliste”. Litho, signée hors planche et numérotée 33/60.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#519“Moderne voorstelling”. Een ets. 2de staat. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
”Représentation moderne”. Une eau-forte, 2e état. Signée et datée ‘88.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 30 / 50 -
#236Een XIXe eeuwse Louis-Philippe tweedeurskleerkast van mahoniehout.
Armoire à deux portes en acajou d’époque Louis-Philippe.No longer availableDim. 230 x 150 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#419N. Okel“Oosters dorpje met figuren”. Olieverf.
”Village oriental et figures”. Huile.No longer availableDim. 40 X 30 cmEstimate: € 35 / 45