#229
Een verlengbare eikenhouten tafel met balustervormige poten.
#719Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Kaaimuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Quai”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#581
Een Chinese visser en een handelaar van gesculpteerd speksteen.
Un pêcheur chinois et un marchand en pierre de lard sculpté.No longer availableDim. h: 41 & 42 cmEstimate: € 260 / 300 -
Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
#321
Een porseleinen dekseldoos met zilverglazuur. het deksel getooid met een roos.
Une boîte à couvercle en porcelaine et glaçure argentée. Le couvercle à décoration d’une rose.No longer availableDim. b: 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#486Mahal
#97
Een mondgeblazen bruidsstolp met fluwelen kussentje en vergulde bladeren en bloemen.
Une cloche soufflée de mariage avec un petit coussin en velours et fleurs et feuilles dorées.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 4 / 50 -
#724José De GimaraesPeriod: °1939
“1, 2 & 3”. Serie van drie lithos. Gesigneerd, HC en genummerd 1/11, 1/12 en 2/12 buiten de plaat.
”1, 2 et 3”. Suite de trois lithos. Signées, HC et numérotée 1/11, 1/12 et 2/12 hors planche.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#31
Een groen marmeren lampenvoet.
Un pied de lampe en marbre vert.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#715Made in England
Twee houten doosjes bekleed met varkensleder, waarvan één juwelendoos.
Deux petites boîtes en bois recouvertes de cuir de porc dont une boîe à bijoux.No longer availableDim. 33 x 8 en 23 x 6 cmEstimate: € 100 / 150 -
#696
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#255
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une émeraude en forme de coeur de ± 2,10 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1300 / 1400