#396Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.
#555Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.
#644Nicole Halsberghe“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
#766Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#627Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
#213Max Van der LindenPeriod: 1922-1999“Sint-Anna ten Drieën”. Een hoogreliëf van terracotta met veelkleurig glazuur. Met opschrift: “ S. Anna op dit Veld vereerd bescherm ons gezin. Achteraan gesigneerd en gedateerd 25/12/1954.
"Saint Anne Trinitas". A high-relief terracotta sculpture with multi-colored glaze. With the inscription: "S. Anna, honored in this field, protect our family". Signed and dated on the back, 25/12/1954.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 250 / 350 -
#433Twee Chinees porseleinen dekselvaasjes met draak en figuren versierd.
A pair of Chinese porcelain lidded vases decorated with dragons and figures.No longer availableDim. 16cmEstimate: € 40 / 60 -
#300Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger bezet met één centrale briljant van +-0,15 ct.
An 18 carat white gold necklace with pendant, adorned with one central brilliant-cut diamond of approximately 0.15 carats.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 400 / 500 -
#783Een kleurlose kristallen coupe met messingen rand.
#406Een paar stoelen met rieten zit van stoomgebogen beukenhout in de geest van Thonet.
#51Een set van 2 verguld bronzen haardijzers met de voorstelling van hofdames .
#359“Boslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Opschrift aan achterzijde, “V.Put Gerard 28-6-1949.”
"Forest landscape". A painting, oil on canvas. Inscription on the back, "V.Put Gerard 28-6-1949."No longer availableDim. 24 x 33cmEstimate: € 100 / 150