Other lots in this auction
-
#163
“Hond in jas”. Een beeld met bruin en groen patina. Met stempel en genummerd 7/8.
“Chien dans un manteau”. Sculpture en bronze brun et vert. Avec cachet et numéro 7/8.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120/200 -
#138Val St. Lambert
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal met ruitmotieven. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé partiellement coloré vert dans laa masse, décor aux losanges. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#564
“De courtisanes Utagawa en Nanasato van het Yotsume-huis, uit de serie ‘spiegel met kaligrafische voorbeelden door prachtige nieuwe courtisanes in de Yoshiwara’. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een Japanse houtsnede van Kitao Masanobu.
“Les courtisanes Utagawa et Nanasato de la maison Yotsume”. De la série “Miroir aux exemples calligraphiques par merveilleuses nouvelles courtisanes dans la Yoshiwara”. Exemplaire du début du XXe siècle d’une gravure sur bois par Kitao Masanobu.No longer availableDim. 36,5 x 49 cmEstimate: € 200/300 -
#338
Een polychrome groep van biscuit met voorstelling van Don Quichote in verzilverd harnas op Rosinante en vergezeld van Sancho Panza. Gesigneerd G. Callé. Onderaan in reliëf gemonogrammeerd G.C. 1964.
Groupe en biscuit polychrome représentant Don Quichotte en harnais argenté sur Rosinante et accompagné de Sancho Panza. Signé G. Callé. Monogramme G.C. en relief sous la base. 1964.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 60/80 -
#271
Drie borden en een diepe schotel van Hollands aardewerk met een Japans geïnspireerd meerkleurig decor. Meerdere beschadigingen. XVIIIe eeuw.
Trois assiettes et un plat creux en faïence hollandaise avec décor polychrome d’inspiration japonaise. Plusieurs dégâts. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 22, 26 & 29 cmEstimate: € 40/60 -
#120
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 100/150 -
#194Engelbert Van AnderlechtPeriod: 1918-1961
“Huizen in het bos, nr 116”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1946.
“Maisons dns le bois, numéro 116”. Huile sur toile. Signée et datée 1946 au verso.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300/400 -
#275
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger van amber.
Chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif en ambre.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 200/250 -
#370
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee kleine diamanten een lichtblauwe kleursteen van ± 4 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux petits diamants et une pierre de couleur bleue claire de ± 4 ct.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 150/200 -
#176
Een gebeeldhouwd eikenhouten boekenkast met twee gevitreerde deuren.
Bibliothèque en chêne sculpté ouvrant à deux portes vitrées.No longer availableDim. 2232 x 141 x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#389
Een blauw en wit pauwstaartbord van Delfts aardewerk. Gemerkt van de klauw.
Assiette à l’éventail bleue et blanche en faïence de Delft. Marque de De Klauw.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 80/120 -
#415
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,26 ct. en een centrale robijn van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,26 ct et d’un rubis central de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 1100/1200