Other lots in this auction
-
#498
Een Duitse antieke pop met een porseleinen hoofd met schouderstuk. Open mond. Bruine open paperweight-ogen. Originele kleding. Genummerd 470 en T3 (?).
Poupée ancienne allemande à la tête en porcelaine aux épaules. Bouches ouverte. Yeux bruns “paper-weight” ouverts. Vêtements d’origine. Numérotée 470 et T3 (?).No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 120/200 -
#540Tesla
Een oude radio in kunststof kast. Type 306U ‘Talisman’. Bouwjaar 1951.
Ancienne radio en plastique. Type 306U “Talisman”. Année 1951.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100/120 -
#788
Een comtoiseklok van gedreven messing. Met slinger en gewichten.
Comtoise en laiton repoussé. Avec poids et balancier.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 50/80 -
#454
“Abstracte vrouwenfiguur” Een zeefdruk. Gesigneerd, gedateerd ‘72 en genummerd 2/30 buiten de plaat.
“Personnage féminin abstrait”. Sérigraphie. Signée, datée ‘72 et numérotée 2/30 hors planche.No longer availableDim. 54 x 51 cmEstimate: € 50/80 -
#125
Een halssnoer met grote zoetwaterparels en een zilveren slot.
Collier de grandes perles d’eau douce. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#210
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hartje bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,75 gEstimate: € 200/300 -
#391
Een lot van drie antieke aardewerken po’s.
Lot de trois pots de chambre anciens.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30/50 -
#324
Een Madonna met kind en twee hoornvaasjes van deels verguld Brussels porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant et deux cornets, partiellement dorés en porcelaine de Bruxelles. sous globe.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#322
“Abbaye de Tongerlo” Een oude ingekaderde gravure.
“Abbaye de Tongerlo”. Ancienne gravure encadrée.No longer availableDim. 43,5 x 55,5 cmEstimate: € 100/120 -
#108
Een aardewerken siercoupe met meerkleurig decor, gedragen door bronzen bacchanten en met ramskoppen. Onderaan gemerkt.
Coupe décorative en faïence à décor polychrome portée par des bacchantes en bronze et ornée de têtes de bélier. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 220/240 -
#161Antonin Mercié
“David”. Bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd en met merk van Barbédienne.
“David”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec la marque de Barbédienne.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 800/1200 -
#75Hermes, Paris
Een zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 150/200