Other lots in this auction
-
#523
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een decor van bloeiende struiken en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor d'arbustes fleuris et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#470
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 K serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ca 1 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 400/500 -
#587
Een coupe van kleurloos kristal met geslepen bladerdecor in een fries. Restant van een merk, vermoedelijk Val Saint Lambert.
Coupe en cristal incolore à décor de feuilles taillées en frise. Restes d'une marque, probablement Val Saint Lambert.No longer availableDim. h: 17 cm Ø: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#338
Twee kleine sierterrines van porselein, waarbij één Delfts (20 x 16 x 15 cm) en één Engels ( 18 x 13 cm). Bijgevoegd een Engels aardewerken bord met Kasteel in het decor (Ø 26 cm.
Deux petites soupières ornementales en porcelaine dont une de Delft (20 x 16 x 15 cm) et une anglaise (18 x 13 cm). Inclus une assiette en faïence anglaise avec Château dans le décor (Ø 26 cm).No longer availableDim. Ø:18-28cm H:13-15cmEstimate: € 25/35 -
#427Kaiser Porzellan
Een balustervaas en een grote schotel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre et une grande soucoupe en porcelaine multicolore et dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 60 cm; Ø: 32 cmEstimate: € 60/100 -
#341
Een gebeeldhouwd houten wandrekje. XIXe eeuw.
Une étagère en bois sculpté. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 40/50 -
#602
“Geometrische compositie”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 50/80 -
#655
Vier theekopjes en schoteltjes van veelkleurig Chinees porselein met een decor van vlinders en bloemen naar Japans voorbeeld. XIXde eeuw. We voegen er drie andere schoteltjes en twee theekopjes aan toe.
Quatre tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine multicolore à décor de papillons et de fleurs d'après un exemple japonais. XIXème siècle. Nous ajoutons trois autres soucoupes et deux tasses à thé.No longer availableDim. Ø:11cm H:4cmEstimate: € 60/100 -
#396
Vier gigognetafeltjes van zwartgelakt hout, versierd met decors van ingelegd parelmoer.
Quatre tables gigogne en bois laqué noir, ornées de décors incrustés de nacre.No longer availableDim. 78 x 58 x 37 cmEstimate: € 100/120 -
#207
Een wollen tafeltapijt.
Un tapis de table en laine.No longer availableDim. 200 cm x 138 cmEstimate: € 50/60 -
#311
Een lot van drie geslepen kleurloos kristallen karaffen.
Lot de trois carafes en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 37 cm - 25 cmEstimate: € 60/80 -
#648Charolles
Een meerkleurig aardewerken sierdoosje in de vorm van een neushoorn. Onderaan gemerkt.
Boîte décorative en faïence multicolore en forme de rhinocéros. Marqué en bas.No longer availableDim. H:16cmEstimate: € 40/50