Similar lots by type
-
#709William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935
“De violist”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘19.
”Le violoniste”. Crayon sur papier. Monogramme et daté ‘19.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 50/80 -
#748
Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#53Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
Pallieterkalender van het jaar 1928.
Calendrier Pallieter , 1928.No longer availableDim. 33 x 19 cmEstimate: € 60/80 -
#822Rémy CornelissenPeriod: 1913 - 1990
“Surrealistische personages”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 62/95 buiten de plaat.
”Personnages surréalistes”. Une lithographie. Signée et numérotée 62/95 hors planche.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#832P. Alechinsky
“Abstract”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Abstrait”. Une lithographie, signée hors planche.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 200/220 -
#764Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“De boogschutter”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
”L’Archer”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#758
Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van een bok. Inkt op papier. Vochtvlekken.
Un scroll chinois peint à la main représentant un bouc. Encre sur papier. Tâches d’humidité.No longer availableDim. 131 x 34,5 cmEstimate: € 60/80 -
#439Henri EvenepoelPeriod: 1872 - 1899
“Oude blinde man”. Een studietekening, pen op papier. Gemonogrammeerd.
”Vieil homme âgé”. Une étude , pointe sèche sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 8 x 8,5 cmEstimate: € 150/180 -
#799Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 200/220 -
#424
“Vrouwelijk naakt”. Kleurpotlood op papier. Draagt handtekening ‘Rassenfosse 1924’.
”Nu féminin”. Crayons de couleurs sur papier. Porte la signature: ‘Rassenfosse 1924’.No longer availableDim. 24 x 14 cmEstimate: € 100/120 -
#452
“La cantinière des pilotes” & “Ma grand’ tante”. Twee lithografieën naar werken van Félicien Rops.
”La cantinière des pilotes” & “ Ma grande tante”. deux lithographies d’après des oeuvres par Félicien Rops.No longer availableDim. 22,5 x 15 & 19,5 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#434Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“De Communie”. Litho. Genummerd 102-240.
”La Communion”. Une lithographie. Numérotée 102-240.No longer availableDim. 37 x 18 cmEstimate: € 100/120 -
#422Henri Evenepoel
“Personages”. Een studietekening op papier. Gesigneerd.
”Personnages”; Une étude sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 100/150 -
#829Christian Straetling
“Flight”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vol”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 50/80 -
#432Eugène VerboeckhovenPeriod: 1798 - 1881
“Studie van geiten en schapen”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
”Etude de moutons et de chèvres”. Crayon sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 12 x 15 cmEstimate: € 100/120 -
#759
“Kunstwerk in de Provence” & “Kind in bed”. Twee etsen. Beide gesigneerd binnen en buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
”Oeuvre d’art en Provence” & “ Enfant alité”. Deux eaux-fortes. Signées dans et hors planche.No longer availableDim. 10 x 14 & 13,5 x 13,5 cmEstimate: € 20/30 -
#789Cecilia VanderbeekPeriod: 1932 - 1999
Een uitgave met vier losse zeefdrukken, zes gedichten en een originele aquarel. Uitgave 1 van 100 exemplaren met opdracht aan toenmalig Antwerps gouverneur Kinsbergen. Uitgave in samenwerking met De Zwarte Panter, 1981.
Une édition contenant quatre sérigraphies, six poèmes et une aquarelle originale. Une édition première sur 100 exemplaires, dédicace au Gouverneur anversois, Mr Kinsbergen. En collaboration avec De Zwarte Panter, 1981.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#582Rémy CornelissenPeriod: 1913 - 1990
“Surrealistische personages”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1976 en genummerd 134/300 buiten de plaat.
”Personnages surréalistes”. Une lithographie. Signée et datée 1976, numérotée 134/300 hors planche.No longer availableDim. 25 x 19,5 cmEstimate: € 100/120 -
#623
Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200/240 -
#429J. Seghers
Een reeks van vijf landschappen, inkt op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Une série de cinq paysages, encre sur papier. Signés. +- 1900.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 30/50 -
#742P. Alechinsky
“Abstracte compositie met vlakken”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition abstraite, surfaces”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 37 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#454Emmanuel NotermanPeriod: 1808 - 1863
“Nobele honden”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
”Chiens de noblesse”.Crayon sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 100/120 -
#729P. Alechinsky
“Jean-Clarence Lambert, les livres illustrés”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Jean-Clarence Lambert, les livres illustrés”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#404Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Tours de Gand”. Houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘62 en genummerd 99/750 buiten de plaat.
”Tours de Gand”. Une gravure sur bois. Signée et datée ‘62, numérotée 99/750 hors planche.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#111Guerin
Een grote vaas van Vlaams aardewerk met een decor van een vredesduif, de Ijzertoren en een Vlaamse leeuw. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en faïence flamande, décor de pigeons de paix, la tour de l’Yser et lion de Flandre. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120/140 -
#792Lode Bosmans
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 80/100 -
#522
“Compositie met tekst”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd M.B.
”Composition et texte”. Huile sur toile. Monogramme M.B.No longer availableDim. 56 x 41 cmEstimate: € 100/120 -
#245
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een druppelvormige tanzaniet van ± 1,25 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et une tanzanite en forme de poire de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 4,36 gEstimate: € 850/950 -
#710
Een paar kleine Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor, waarbij één op ebbenhouten sokkeltje. Begin XXste eeuw.
Une paire de petits bustes africains en ivoire sculpté, dont un buste sur un socle en ébène.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 50/70 -
#148
Een wandklok van gebeeldhouwd en zwartgelakt perenhout. Zwarte woud.
Une horloge murale en poirier sculpté et laqué noir. Forêt Noire.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80/120 -
#196
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300/500 -
#156
Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180/200 -
#698
Een geslepen kleurloos glazen karaf.
Une carafe en verre taillé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#347Guerin
Een vaas van meerkleurig geglazuurd terracotta met een gestileerd decor van dieren. Onderaan gemerkt.
Un vase en terre cuite polychrome, décor stylé d’animaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#242Joseph GérardPeriod: 1821-1895
“Bij de Griekse bakker. Een classicistische scène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chez le boulanger grecque. Scène classique”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 500/600 -
#104Camiel Van HaesendonckPeriod: 1886 - 1952
“Bijlengang te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée des haches, Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100/150