Other lots by Nain
#496Nain
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
#456Nain
#446Nain
Tapis persan en laine et soie. Noué à la main.No longer availableDim. 180 x 108 cmEstimate: € 100 / 120
#209
Een zittende dame van brons.
#374
R. De Boer naar Rembrandt. “Oude hoeve”. Gravure.
R. De Boer d'après Rembrandt. Vieille ferme. Gravure.No longer availableDim. 13 x 31,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#195Omega
Une montre pour femme en or blanc 18 carats avec un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 45,83 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#507
#419Armand Petré
“Portret van Moshe Dayan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#548
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#134F. Verheyden
#323
Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#442
Een Perzisch fabel, Gouache op zijde.
#217
Une table d'appoint ronde de style Louis XV en placage avec des garnitures en bronze doré et une tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 320 / 380 -
#650
#62Josée Melsen
Jardin intérieur d'été. Aquarelle sur papier. Provenant de la succession de l'artiste.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 30 / 35