Other lots by Nain
-
#456Nain
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine et soie. Noué à la main.No longer availableDim. 170 x 111 cmEstimate: € 100/120 -
#446Nain
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine et soie. Noué à la main.No longer availableDim. 180 x 108 cmEstimate: € 100/120 -
#436Nain
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine et soie. Noué à la main.No longer availableDim. 161 x 99 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#218
Een paar dansende barokke putti van brons.
Une paire de putti baroques en bronze dansant.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 400/450 -
#428
Een reeks van acht handgemaakte Chinese figuren van zijde en papier.
Un ensemble de huit figurines chinoises en soie et papier faites à la main.No longer availableDim. 67 x 30 cmEstimate: € 85/100 -
#583
Een handgeknoopt wollen Naïnkleedje.
Une carpette Nain en laine nouée à la main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 100/120 -
#157
Een bronzen panter met donker patina naar een werk van Paris.
Une panthère en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 900/1000 -
#471
Een paar gebeeldhouwd houten reliekschrijnen in de vorm van staande figuren. Baoule, Ivoorkust.
Paire de reliquaires en bois sculpté en forme de personnages debout. Baoulé, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h: 40 & 45 cmEstimate: € 125/140 -
#516Sarouk
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 232 cmEstimate: € 200/300 -
#127
Een houten schouwpendule met gedraaide stijlen.
Une pendule de cheminée en bois à montants torsadés.No longer availableDim. 54 x 36 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#551
Een paar Alpenzichtjes, pen op papier. Dragen een handtekening.
Une paire de vues alpines, Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 80/120 -
#14Felix Timmermans
Twee kleine kleurenlitho’s. Gemonogrammeerd in de plaat.
Deux petites lithographies en couleurs. Monogrammées dans la planche.No longer availableDim. 19 x 16,5 cmEstimate: € 30/50 -
#396
Een antiek Indisch borduurwerk van zijde met metaaldraad. Kashmir.
Une broderie indienne antique de soie avec fil de métal. Cachemire.No longer availableDim. 140 x 125 cmEstimate: € 80/120 -
#13
Een lot rood koper, bestaande uit een grote ketel, een beddenpan, twee steelpannen, waarbij één met deksel, een grote vleespan met deksel, een Zwitserse koebel en een lange steelpan.
Un lot de cuivre rouge, composé d'un grand chaudron, d'une casserole, de deux casseroles dont une avec couvercle, d'une grande sauteuse avec couvercle, d'une cloche suisse et d'une longue casserole.No longer availableDim. Ø: 27, 28 & 32 cmEstimate: € 80/120 -
#42Madou
“Begroeiing bij een rots”. Potlood en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1862.
Végétation près d'un rocher . Crayon et aquarelle sur papier. Signé et daté 1862.No longer availableDim. 18 x 25 cmEstimate: € 75/90