Similar lots by type
-
#288JVC
Een draagbaar televisietoestelletje. Model 3020GM. Begin jaren ‘70.
Une petite télévision portable. Modèle 3020GM. Début ‘70.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#221
Een engelenhoofdje van gepatineerd hout. Eind XVIIIe eeuw.
Une tête d’ange en bois patiné. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 20°0/220 -
#735
Een lage eikenhouten tafelvitrine, binnenin goudgepatineerd.
Une vitrine de table en chêne avec patine dorée.No longer availableDim. 41 x 108 x 58 cmEstimate: € 120/180 -
#593
Een staande Guanyin van gepolychromeerd hout. Handen in vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychrome, mains en vitarka mudra. Travail chinois, probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400/500 -
#58
Een gelakt houten doosje met een meerkleurig decor van een goudvis.
Une boite en bois laquée avec un décor polychrome d’un poisson rouge.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 20/25 -
#658
“Cinemaploeg”. Een lot van drie beeldjes van gepolychromeerd hout. Afrikaans werk.
“Equipe de cinéma”. Un lot de trois statues en bois polychrome. Travail africain.No longer availableDim. h: 30 - 35 cmEstimate: € 40/60 -
#653
Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een hermefiguur (gemonteerd als lamp), en Madonna met kind (arm en voet manco) en een buste van Sint Jacob.
Un lot de gravures sur bois, comprenant une figure de Herme montée en lampe, Vierge à l’Enfant ( bras et pied manquent) et un buste de Saint Jacob.No longer availableDim. h: 33, 34 & 40 cmEstimate: € 6/70 -
#396
Een sobere zuil van gedraaid hout.
Colonne sobre en bois tourné.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 50/70 -
#541
Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.
Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#26
Een zuil van gesculpteerd hout met een rond marmeren blad.
Une colonne en bois sculpté avec tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 120/200 -
#147Potteau
“Staand naakt”. Een houten beeldhouwwerk. Gesigneerd.
“Nu debout”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#746
Een geborduurde loper.
Couloir brodé.No longer availableDim. 235 x 73 cmEstimate: € 40/60 -
#397
Een gesculpteerd houten luchter met zes lichtarmen in de vorm van waterspuwers.
Un lustre en bois sculpté à six points lumineux en forme de gargouille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50/80 -
#531
Een voorouderbeeldje en een masker van gesculpteerd hout. Het eerste Congo, het tweede van de Dan, Ivoorkust.
Une statue ethnique en bois sculpté, Congo et un masque en bois sculpté, Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 & 26 cmEstimate: € 110/120 -
#716
Een antieke Kelim met centraal medaillon.
Kilim ancien au médaillon central.No longer availableDim. 157 x 116 cmEstimate: € 100/120 -
#641Jaques & son, London
Twee Engelse ‘bowls’ van hout, afgewerkt met ivoor. In etui.
Deux boules Anglaises pour jeu de “bowls”, finition en ivoire. Dans leur étui.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#296Kashgai
Een wollen Kelim.
Kilim en laine.No longer availableDim. 150 x 86 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#379
Een lot van tien apothekerspotten, waarvan zeven van porselein, één grote van aardewerk en twee van glas.
Une suite de pots de pharmacie dont sept en porcelaine, un grand en faïence et deux en verre.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#645
Een klapsecretaire van gefineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een zwart marmeren blad.
Secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines sous l’abattant. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 120/200 -
#409Bakst
“Operafiguur”. Ontwerp voor een kostuum. Aquarel en potlood. Draagt een handtekening: Bakst. Met watermerk: “...academie voor schilderkunst”. “...академия живописи”
“Personnage de l’Opéra”. Dessin pour un costume. Aquarelle et crayon. Porte une signature: Bakst.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#573
Een paar waterkommetjes van sang-de-boeufporselein. Onderaan gemerkt.
Paire de bols en porcelaine à glaçure sang-de-boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 8,5 cmEstimate: € 40/60 -
#48
Een kopje met onderschotel van porselein met verguld rozendecor. Er wordt een pillendoosje en een miniatuur bordje aan toegevoegd.
Tasse et soucoupe en porcelaine à décor doré de roses. On y joint une boîte à pilules et une assiette miniature.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#68
“Nar en jonge vrouw met gitaar”. Een groepje van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt met een ‘F’ onder een kroon.
“Bouffon et jeune femme à la guitare”. Un groupe de porcelaine polychrome. Marque a l’arrière - F sous une couronne.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#754
Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.
Une table de nuit en pin avec une porte et un tiroir.No longer availableDim. 86 x 37 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#671Märklin
Een lot van twaalf treinwagons voor spoortype HO. Modellen 4026, 4037 (3x), 4044, 4052 (3x), 4131, 4132 (2X) & 4133. Allen in originele doos.
Un lot de douze wagons pour rails de type HO. Modèles 4026, 4037 ( x3), 4044, 4052 (x3), 4131, 4132 (x2) & 4133. Le tout dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#586
Een Engelse tweeledige ladenkast z.g. chest-on-chest van gefineerd mahoniehout met drie laden onderaan en drie grote en twee kleine laden bovenaan. XIXe eeuw.
Une armoire à tiroirs en deux partiesdite chest-on-chest en acajou de placage, avec au dessous trois tiroirs, et au dessus deux petits et trois grands tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 200/300 -
#461
Een Chinese keizer en keizerin, opgebouwd uit plaatjes ivoor.
Deux statues en plaquettes d’ivoire représentant un empereur et une impératrice.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/200 -
#344
Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#21
“Icecream car en horlogemaker”. Twee aardewerken beelden. Japans werk.
“Voiture de glace et horlogier”. Deux sculptures en faïence. Travail japonais.No longer availableDim. 30 x 20 cm 20 x 15 cmEstimate: € 40/60