Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Perzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
Meshed

Perzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.

Un tapis de Perse en laine à médaillon. Nouée main. Partiellement décoloré.
Dim. 490 x 269 cm
SKU: 2409190606.
Auction day: 25 September 2019 19:00
Catalogue #606
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #787

    Een glazen snuffbottle, een handgeschilderd porseleinen flesje en een crackleware kommetje. Chinees werk.

    Un flacon “snuffbottle” en verre, une petite bouteille en porcelaine peint à la main et un bol crackleware. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm; Ø: 9 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #890
    Märklin

    Zes goederenwagons, goed gebruikt.

    Six wagons de marchandise. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 28
  • #339

    Drie ingekaderde stukken XVIIIe eeuws Frans naaldwerk met bloemen.

    Trois pièces de tapisserie sous verre, travail français, XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 25 x 15 & 15 x 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #435

    Twee zakhorloges van zilver en één van Omega van gegraveerd verguld metaal.

    Deux montres à gousset en argent et une de la marque Omega en métal gravé et doré.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #838

    Een paar flesvazen van Chinees porselein met een decor van vogels, bloesems en landschappen in cartouches op een rode fond, versierd met bloemen. Stoppen intact. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases gourde en porcelaine de Chine, décor d’oiseaux, floraisons et paysages en cartouche sur fond rouge et fleurs. Bouchons intacts. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #446

    Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.

    Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #324

    “Herbergtafereel” Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    ”Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 21 x 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #268

    Een wandelstok met een gesculpteerde knop van hertshoorn en een wandelaarsstoeltje.

    Une canne à tête sculptée sous forme de corne de cerf et une assise de promeneur.
    No longer available
    Dim. L. 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #297

    Een verzilverd metalen visbestek voor twaalf personen met benen handvatten en zilveren ring. In houten etui.

    Un couvert à poisson pour douze convives en métal argenté et manches en os. Dans un étui en bois.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #350
    Dinh Van

    Een te herstellen 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 7,56 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #622

    “Jong meisje”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.

    ”Jeune fille”. Techniques mixtes. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 21 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #304

    “Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk XVIIIde eeuws.

    ”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau, probablement XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More