#475HamadanPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#725MahalEen handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
#770Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#450MahalOosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main. Usures.No longer availableDim. 263 x 165 cmEstimate: € 100 / 120 -
#550HerekeEen klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
#480Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#700Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
Couloir persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 357 x 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#780Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#560GoumEen handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
#470Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#440SpartaEen handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
#680Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#540HerizPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#710MahalPerzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
#460CaucazeEen Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#510IsfahanEen handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
#670Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#530HerizPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#590NainEen handgeknoopt tapijt van wol.
#1010Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 336 x 120 cmEstimate: € 100 / 160
#1052Een mahoniehouten banjobarometer.
#629Edgard HeirmanPeriod: 1919-2004“Hoevezicht Gekalte Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur fermette.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#600Goum“Levensboom”. Een tapijt van katoen en zijde.
#1002Twee oude ingekleurde kaarten van Nieuwpoort.
#54Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“Le Berger”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
“Le Berger”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#212Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 100 / 160 -
#346Een tapisserieraam ofte “métier” van gedraaid hout en met een opbergvak voor en met garens. Eerste helft XXe eeuw.
Métier à tisser en bois tourné et avec cage pour les fils. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#808Een kruik van blauw en wit Delfts aardewerk. XXe eeuw.
Une cruche en faïence blanche et bleue, Delft. XXième siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#796Een Engelse armstoel van mahoniehout. XIXde eeuw.
#718Een gedeelte glasservies met amberkleurige voet en verzilverde rand, jaren 50.
#453Twee Afrikaans gesculpteerde houten beeldjes.
Deux statuettes africaines en bois sculpté.No longer availableDim. h 33 & h 18 cmEstimate: € 25 / 35