Other lots by Meshed
#780
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#470
#725Mahal
Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
#460Caucaze
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#690Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Centraal medaillon op roze veld.
#710Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
#770
#555Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon en rozenstruiken. Handgeknoopt.
#680Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#490Zandjan
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#716
#530Heriz
#560Goum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
#670Indo-Meshed
#510Isfahan
Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
#480
#540Heriz
#720Ardebil
#550Hereke
Een klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
#440Sparta
Een handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
#450Mahal
Oosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
#1010
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#590Nain
Een handgeknoopt tapijt van wol.
#700
Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
Couloir persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 357 x 110 cmEstimate: € 120/200
#147
Barok Madonnabeeld van notenhout.
Statue de la Ste Vierge en noyer de style baroque.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 80/120 -
#408
#922Utagawa Kuniyoshi
#899Toyohara “Yoshi” ChikanobuPeriod: 1859-1920
“Meiji Beauties” Triptiek. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.
”Meiji Beauties.” Triptyque. Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle. Signée.No longer availableDim. 36 x 72 cmEstimate: € 800/1000 -
#401
Een toekan van meerkleurig Muranoglas.
#364
#310
#358
Zeven diverse miniatuurklokjes. Zwarte Woud en andere, van hout, koper, email enz. XIXde en XXste eeuw.
Sept petites pendules à suspendre dans le style Forêt Noir et autres. En bois, cuivre, émail etc. XIXe et XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#141
Twee antieke parasols van wit en zwart kant.
#362Alfred Van Neste
“Begijnhofpoort” en “Binnenhof”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en respectievelijk genummerd 218/350 & 75/350.
“Porte de béguinage” et “Cour intérieur”. Deux eaux fortes. Signées hors planche et respectivement numérotées 218/350 et 75/350.No longer availableDim. 25,5 x 19,5 & 27 x 39 cmEstimate: € 30/50 -
#612
“Huisjes”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Oepts. 1965 of 1963.
”Petites maisons. “ Huile sur carton. Porte une signature: Oepts. 1965 ou 1963.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 200/300 -
#645
Table de salon chinoise en bois à décor de femmes jouant en relief sous tablette en verre.No longer availableDim. b: 111 cmEstimate: € 80/100