Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Heriz

Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.

Tapis persan en laine. Noué main. Usures.
Dim. 360 x 250 cm
SKU: 0602180520.
Category: Uncategorized.
Auction day: 7 February 2018 19:00
Catalogue #520
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Heriz

  • #540
    Heriz

    Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 416 x 292 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #530
    Heriz

    Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis persan. Noué main.
    No longer available
    Dim. 405 x 317 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #316
    Heriz

    Een Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.

    Un tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 232 x177 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #296
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Verkleuring en een kleine scheur.

    Un tapis d’Orient en laine. Fait main. Decoloration et petit cirure.
    No longer available
    Dim. 344 x 255 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #276
    Heriz

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 345 x 242 cm
    Estimate: € 100 / 150

Similar lots by type

  • #330

    Een halssnoer met bijpassende armband met parels van wit naar roze en tussenstukken van zwarte git en met zilveren sloten.

    Collier et bracelet assorti aux perles blanches et roses en alternance avec des perles en jais, aux fermoirs en argent.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #235

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.
    No longer available
    Dim. 9,35 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #75

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,05 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,05 ct et de deux émeraudes ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 3,60 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #85

    Een 18 karaats wit en geel gouden bloemvormige ring met bijpassende hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Bague en forme de fleur en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 13,85 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #335

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #170

    Een 18 karaats wit gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.

    Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.
    No longer available
    Dim. 23,25 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #1102

    Een console en bovenstuk met twee bijpassende kronen.

    Console et ciel, ainsi que deux couronnes de statues religieuses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #55

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 7,42 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #395

    Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 5,85 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #300

    Een 18 karaats roze gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.

    Bracelet d’esclave en or rose 18 ct, partiellement serti de diamants ayant un poids total de ± 2,60 ct.
    No longer available
    Dim. 30,55 g
    Estimate: € 3300 / 3500
  • #325

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 1,20 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct. et un rubis central de ± 1,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #1092

    Een mahoniehouten bureau met kalfslederen blad en twee laden.

    Bureau en acajou ouvrant à deux tiroirs. Tablette recouvert de vachette.
    No longer available
    Dim. 123 x 71 x 77 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #160

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.

    Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de citrines ayant un poids total de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 22,62 g
    Estimate: € 1750 / 1850
  • #130

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.

    Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.
    No longer available
    Dim. 21,73 g
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #70

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee diamantjes en een saffier van ± 0,20 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de deux diamants et d’un saphir de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #400

    Een halssnoer van parels, onyx en citrine met zilveren slot.

    Collier de perles, d’onyx et de citrine au fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #965

    Mahoniehouten secretaire met klapblad, doucine en onderaan twee deuren. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.

    Secrétaire à abattant en acajou, une doucine vers le haut, deux portes vers le bas. Tablette en marbre. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 153 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #320

    Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van een roos, aan de rand bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et rose 18 ct en forme de rose, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 11,15 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #180

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een peervormige smaragd van ± 2,35 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.
    No longer available
    Dim. 6,78 g
    Estimate: € 1750 / 1850
  • #1100

    Godslamp van gedreven koper in barokstijl. XIXde eeuw.

    Lampe de sanctuaire en cuivre repoussé de style baroque. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #350
    Omega Genève

    Een roestvrij stalen automatische polshorloge met lederen polsband.

    Montre automatique en acier inoxydable. Bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #140

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 17,62 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #275

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.

    Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 8,27 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #1024

    Een schelp met een gegraveerd camée decor van een mythologische voorstelling gemonteerd als lamp op bronzen voet.

    Coquille à décor gravé en camée représentant une scène mythologique. Montée en lampe au pied en bronze.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #971
    Val St. Lambert

    Een coupe van mauve kristal. Gemerkt.

    Une coupe en cristal mauve.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #725
    Mahal

    Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.

    Tapis persan en laine. Noué main. Motif Shah Abass.
    No longer available
    Dim. 290 x 204
    Estimate: € 120 / 200
  • #76

    Een wandtapijt met een jachtscène.

    Tapisserie représentant une scène de chasse.
    No longer available
    Dim. 137 x 217 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #905

    Een serie van zes eikenhouten Windsorstoelen. Engeland, XIXde eeuw. We voegen er een recentere kinderstoel in dezelfde stijl aan toe.

    Suit de six chaises Windsor en chêne. Angleterre, XIXe siècle. Nous joignons une chaise d’enfant dans le même genre mais plus récente.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #489

    Een paar hoogreliëfs van verguld en roodgepatineerd hout met Chinese scènes.

    Paire de reliefs en bois doré et laqué rouge aux scènes chinois.
    No longer available
    Dim. 43 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #692
    Mary Elisabeth Maud Gerard
    Period: 1915-2013

    Stillevens, parkzicht en portretten. Vijf grote schetsen en uitgewerkte schilderijen op doek. Gesigneerd.

    Natures mortes, un vue sur un parc et des portraits. Cinq grands tableaux et esquisses sur toile. Signées.
    No longer available
    Dim. 146 x 97 cm e.a.
    Estimate: € 120 / 200
  • #131
    Conpin(?)

    Een romantisch tafereel in biscuit, Italiaans werk. Gemerkt. Letsel en restauratie aan de handen.

    Groupe romantique en biscuit. Travail italien. Avec marque. Dégât et restauration aux mains.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #933

    Bronzen tazza met gedreven barokdecor. Gedateerd 1864-1889. Met marmeren voet.

    Tazza en bronze en relief, date 1864-1889. Basse en marbre.
    No longer available
    Dim. H/ 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #162
    Eugène Antoine S. Lavieille
    Period: 1820 - 1889

    “Nachtelijk hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage nocturne à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 57 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #1001
    Karel Van Isacker

    “Mijn Land in de Kering 1830-1980”. Twee delen. Ed. De Nederlandse Boekhandel 1978-1983. Zeer goede staat, tweede deel nog in plastic verpakking.

    “Mijn Land in de Kering 1830-1980”. Deux parties. Ed. De Nederlandse Boekhandel 1978-1983. En très bon état et dans son emballage en plastique.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #979

    Een lot van drie oude handtasjes van krokodillenleer.

    Un lot de trois sacs à main en cuir de crocodile.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #1038

    Een lot van vier boeken: - Antiek encyclopedie. - Collecting Oriental antiques - Historical relics, unearthed in New China - Hollandse schilders in de gouden eeuw.

    Un lot de quatre livres: - Antiek encyclopedie. - Collecting Oriental antiques - Historical relics, unearthed in New China - Hollandse schilders in de gouden eeuw.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More