Similar lots by type
-
#769LilihanOosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 320 x 200 cmEstimate: € 80 / 120 -
#223Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 192 x 128 cmEstimate: € 40 / 60 -
#516Een Oosters zijden tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 200 / 240 -
#78Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 225 x 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#756Een Chinees wollen tapijt met een drakenmotief.
Tapis de Chine en laine au motif de dragon.No longer availableDim. 240 x 180 cmEstimate: € 80 / 120 -
#143Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 204 x 105 cmEstimate: € 20 / 40 -
#176Een Oosters zijden tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#96Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 215 x 133 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#540Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl met twee laden boven twee gemoulureerde paneeldeuren. XIXe eeuw.
Buffet en chêne de style Louis XV ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 161 cmEstimate: € 200 / 300 -
#463BochEen aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence au décor de fleurs polychromes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#496F. V. D. Mert“Plattelandszicht met tractor”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne au tracteur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 67 cmEstimate: € 50 / 80 -
#165Een art deco hangertje en ketting van platina bezet met een solitaire van ± 0,25 ct. en kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Pendentif art déco et chaîne en platine serti d’un solitaire de ± 0,25 ct et de petits diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 600 / 800 -
#342Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978“Normandisch hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme et des vaches en Normandie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 85 cmEstimate: € 100 / 150 -
#145Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 2,00 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 700 / 900 -
#71Capodimonte“Drinkende bedelaar”. Een beeldje van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
“Mendiant buvant”. Statuette en faïence polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#651In bloemenvorm samengebrachte plaquettes van jade met een gesculpteerd drakenmotief. Chinees werk. Ingelijst achter glas.
Plaquettes en jade aux motifs sculptés de dragons, rassemblées en forme de fleur. Travail chinois. Encadrées sous verre.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#5109 Turkse muntjes van geel goud 22 ct: een iets grotere, van 100 Kurush uit 1916 en acht kleintjes van 50 Kurush met de beeldenaar van Kemal Attatürk uit 1998, 2000, 2003 en 2004. Gemonteerd als hangertjes.
9 pièces de monnaie turques en or jaune 22 ct: le plus grand de 100 Kurush de 1916, les autres de 50 Kurush au profil de Kemal Attatürk de 1998, 2000, 2003 et 2004. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 23,50 gEstimate: € 500 / 600 -
#355Rolex Oyster Perpetual DateYacht-Master Superlatif Chronometer. Een roestvrij stalen herenpolshorloge. Zilverkleurige wijzerplaat, bezel in ton-sur-ton.
Yacht-Master Superlatif Chronometer. Montre à bracelet homme en acier inoxydable. Cadran de couleur argent, lunette en ton-sur-ton.No longer availableEstimate: € 1500 / 2000 -
#656Hyppolyte Prat“Zicht op Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 X 38 cmEstimate: € 180 / 220 -
#641Een mannelijke en een vrouwelijke Fo-hond van brons. Chinees werk, omstreeks 1900.
Couple de chiens Pho en bronze. Travail chinois, vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 150

