Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Perzische wollen loper. Handgeknoopt.
Meshkin

Perzische wollen loper. Handgeknoopt.

Un couloir persan en laine. Fait main.
Dim. 347 x 108 cm
SKU: 3005170716.
Category: Tapijt.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #716
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #276
    Kirman Lavar

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #426

    Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.

    Sac de chameau d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 211 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #496
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 176 x 240 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #756

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.

    Deux carpettes d’Orient. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 187 x 100 & 180 x 105 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #726
    Karachi Jaidar

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol. Pakistan.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 157 x 92 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #466

    Een klein zijden karpetje.

    Une petite carpette en soie.
    No longer available
    Dim. 84 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #96

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #736

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Un tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 225 x 100 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #86

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 291 x 201 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #476

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt

    Un tapis d’Orient en laine, noué main.
    No longer available
    Dim. 101 x 166 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #436
    Mori

    Een handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.

    Un couloir en laine. Fait main. Signé.
    No longer available
    Dim. 200 x 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #316
    Sarouck

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 367 x 271 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #306
    Kirman

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 302 x 165 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #76

    een karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.

    Une carpette en soie et laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 188 x 121 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #746

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 160 x 108 & 86 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #486

    Een klein karpetje van zijde.

    Une petite carpette en soie.
    No longer available
    Dim. 88 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456

    Een lot van drie verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes, waaronder een Mori Bochara.

    Un lot de trois carpettes d’Orient nouées main dont un Mori Bochara.
    No longer available
    Dim. 120 x 80 & 125 x 70 & 120 x 82 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #706
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 344 x 255 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #526

    Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.
    No longer available
    Dim. 190 x 266 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #163

    Dansende putti, brons naar Moreau.

    “Putti dansants”. Groupe en bronze, d’après Moreau.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #106

    Een set van drie in elkaar passende bloemenmandjes van witgepatineerd smeedijzer.

    Suite de trois paniers en fer forgé à patine blanche.
    No longer available
    Dim. b: 40 - 47 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #352
    Ferdinand De Prins
    Period: Brecht 1859 - Reet 1908

    “Winters landschap met meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage hivernal au lac”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 27 x 41 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #507

    Een kommetje van blauw en wit Chinees aardewerk met een bloemendecor. Mogelijk XVIIe eeuw.

    Petit bol en faïence de Chine bleue et blanche à décor de fleurs. Peut-être XVIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #263

    Een meisjesbuste van groen en goudgepatineerd brons op een rood marmeren sokkel.

    Un buste féminin en bronze patiné vert et dorure sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #423

    Een lampenvoet van groen kristal. Onderaan gemerkt. Met lampenkap van Laura Ashley.

    Un pied de lampe en cristal vert. Marque à la base. Abat-jour Laura Ashley.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm (zonder kap)
    Estimate: € 40 / 50
  • #361

    Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twee drageoirs, vier verschillende karaffen en een kleine punchbowl met lepel.

    Un lot de cristal et verre comprenant deux drageoirs, quatre carafes et un bol à punch avec cuillère.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #185

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 7,57 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #134
    A. Schelfhout
    Period: 1787-1870

    “De afvaart”. Potlood op papier. Gesigneerd.

    “Le départ”. Crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 15,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #784

    Een kleine sac-à-perles luchter van kristal en koper.

    Petit lustre dite sac-à-perles en cristal et cuivre.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #160

    Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct art déco sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct.
    No longer available
    Dim. 5,77 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #499
    Marklin

    Een treinstel in originele doos met rails, locomotief en wagons. e.a.

    Train dans sa boîte d’origine avec locomotive, wagons, rails, etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More