Similar lots by type
-
#218Victor Voets
“Vrouwelijk naakt”. Buste van groen gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Buste en bronze à patine verte. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 800/1000 -
#477
Een vruchtbaarheidsbeeldje van gebeeldhouwd notenhout met achteraan een opbergvakje. Vermoedelijk Aziatisch.
Statuette de fertilité en noyer sculpté avec un casier au verso.No longer availableDim. H 11 cmEstimate: € 100/140 -
#193Carrier - Belleuse
“Liseuse”. Een beeldje van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Liseuse”. Statuette en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 600/650 -
#268
“Windhond”. Een beeld van groen gepatineerd zamak op een sokkel van graniet, albast en rood marmer. Jaren 30.
“Lévrier”. Statuette en régule à patine verte sur socle en granite, albâtre et marbre rouge. Années 30.No longer availableDim. L 55 cmEstimate: € 60/100 -
#743
“Muse de bois”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op houten voetstuk. Naar een werk van L. & F. Moreau.
“Muse de bois”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en bois. D’après un oeuvre par L. & F. Moreau.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 100/150 -
#143
Een Corpus Christi van gebeeldhouwd lindenhout en gemonteerd op een recenter kruis. Omstreeks 1800.
Christ en tilleul sculpté. Vers 1800, sur un crucifix plus récent.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 120/200 -
#231Ernest Justin FerrandPeriod: 1846 - 1932
“De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 1000/1200 -
#66
Een salontafel van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl.
Table de salon en chêne sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. L 87 cmEstimate: € 20/30 -
#121
Een classicistische buste van wit gesteente op een zwarte marmeren sokkel.
Buste classique en marbre blanc sur socle en marbre noir.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80/100 -
#201
“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200/1800 -
#227Charles Anfrie
“Messager d’amour”. Een bronzen beeldje”.
“Messager d’amour”. Statuette en bronze.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 440/500 -
#588
“De oogst”. Groep van bruin gepatineerd brons op groen marmeren sokkel.
“La moisson”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre vert.No longer availableDim. L 54 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#176
Een fragment van een wandtapijt met een afbeelding van een belegering. XVIIde eeuw. Talrijke restauraties.
Fragment d’une tapisserie du XVIIe siècle représentant l’attaque d’une ville. Plusieurs restaurations.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 500/800 -
#736
Een driezitsofa in Lodewijk XVI-stijl van witgepatineerd hout met vergulde details en bekleed met beige fluweel.
Canapé trois places de style Louis XVI en bois à patine blanche aux détails dorés. Recouvert de velours beige.No longer availableDim. b: 203 cmEstimate: € 300/500 -
#291
Een siervaas van beige en groen geglazuurd aardewerk met vogels en florale motieven in reliëf versierd.
Vase en faïence beige et verte décoré de fleurs et d’oiseaux en relief. Anses imitant des cordes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#118
Een reliëf van gesculpteerd albast met een religieuze scène. Mechelen, XVIIe eeuw.
Relief en albâtre sculpté représentant une scène religieuse. Malines, XVIIe siècle.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 500/600 -
#32Moser
Een serie van vier grote glazen van kleurloos kristal. Gemerkt. We voegen er nog twee gelijkaardige glazen aan toe.
Suite de quatre grands verres en cristal incolore. Avec marque. Nous ajoutons deux verres semblables.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#462
“Bloemenstilleven”. Een églomisé. Onduidelijk gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Eglomisé. Illisiblement signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#303
Twee olielampen van messing en glas in diverse uitvoeringen waarvan één met albasten schacht. Een stormglas gebarsten.
Deux lampes à huiles en laiton et verre à décors différents dont une au fût en albâtre. Verre fissuré.No longer availableDim. H 72 en 55 cmEstimate: € 50/80 -
#196
Een D-end table in regencystijl met twee verlengbladen. We voegen er acht mahoniehouten stoelen aan toe.
Table D-end de style Regency à deux allonges. Nous ajoutons huit chaises en acajou.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#726
Een eikenhouten vitrinekast in Lodewijk XV-stijl met drie deuren.
Vitrine en chêne de style Louis XV ouvrant à trois portes.No longer availableDim. h: 196 cmEstimate: € 200/300 -
#252Kazak Caucase
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 218 x 145 cmEstimate: € 30/40 -
#676Bachtiari
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 213 x 307 cmEstimate: € 70/100 -
#64Cor Van Reken
“Rivierlandschap bij volle maan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre au clair de lune”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 100/150