#583Galand
Een koffieset van hotelzilver, art deco. Onderaan gemerkt.
#644Jan Bosschaert
“Duivels vandalisme.” Litho, buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 132/150.
“Devilish vandalism.” Lithograph, signed outside the plate. Numbered 132/150.No longer availableDim. 47,5 x 47,5 cmEstimate: € 75/100 -
Een Chinees porseleinen 6-hoekige theepot met spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
#23Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland
Twee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.
#174
Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.
Lot of five silver beakers. 380 g.No longer availableEstimate: € 125/175 -
#565Bidjar
Een handgeknoopte Perzische loper.
A hand-knotted Persian runner.No longer availableDim. 391 x 92 cmEstimate: € 160/220 -
#2
“Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Onleesbaar Gesigneerd.
“Flower still life.” Oil on board. Illegibly Signed.No longer availableDim. 19 x 14 cmEstimate: € 50/80 -
Een koperen pendule met een paar kandelaars met 5-lichtpunten.
A brass sculpted mantel clock with a pair of 5-light candlesticks.No longer availableDim. 48cmEstimate: € 120/200 -
#456
Een mahoniehouten opklapbaar kaarttafeltje met vilten cirkel op het tafelblad. En met gedraaide poot gesteund op 3 gesculpteerde leeuwenpoten.
#639
Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.
#303
Een paar messingen kerkkandelaars met rand van Franse lelies.
#508
Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.