Other lots in this auction
-
#123
Zes porseleinen menustaanders van diverse vormen. Omstreeks 1900. Twee gemerkt Limoges.
Six présentoirs à menu en porcelaine de formes diverses. Vers 1900. Deux marqués Limoges.No longer availableDim. H:14-18cmEstimate: € 60 / 80 -
#150Damas, Swiss
Een art deco platina dameshorloge met lederen polsband bezet met diamantjes oude slijp met gezamelijk gewicht van +/- 0,70 ct. In werkende staat.
Une montre pour femme art déco en platine avec bracelet en cuir serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +/- 0,70 ct. En état de fonctionnement.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#326
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een levensboom in het decor.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec un arbre de vie dans le décor.No longer availableDim. 133 x 86 cmEstimate: € 100 / 120 -
#531Val St. Lambert
Een grote diepe schaal van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal.
Un grand bol profond de cristal doublé incolore et rouge taillé.No longer availableDim. Ø: 38,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#46
Een antieke lage koffer met uitgestoken decor.
Une valise basse ancienne à décor sculpté.No longer availableDim. 40 x 98 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#462Lode Verhoeven
Een schouwspiegel met bovenaan een hoevezicht, olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Miroir de cheminée avec vue sur la ferme en haut, huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 75x145cm45x60cm(Schilderij)Estimate: € 75 / 100 -
#102Henri (?) ChasselatPeriod: 1813 - 1880
“Jachttafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheur in het doek. XIXe eeuw.
Scène de chasse. Huile sur toile. Signée. Déchirure dans la toile.No longer availableDim. 90 x 140 cmEstimate: € 200 / 300 -
#315
Een ovaal dienblad van zwartgelakt hout met handgeschilderd bloemendecor en met parelmoeren inlegwerk. Vermoedelijke Oostenrijk.
Un plateau ovale en bois laqué noir avec décor floral peint à la main et incrustation de nacre. Vraisemblablement Autriche.No longer availableDim. 75 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#41Jubilart, Brussels - Vestal
“Femme qui tire son bas”. Een sierschotel met afdruk van een werk van Henri de Toulouse-Lautrec. Portugese productie. Genummerd 21/1000.
Femme qui tire son bas. Plat décoratif avec estampe d'une oeuvre d'Henri de Toulouse-Lautrec. Production portugaise. Numéroté 21/1000.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 45 / 55 -
#366
Een handgeknoopt Turks wollen karpetje.
Un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 205 x 116 cmEstimate: € 50 / 60 -
#425
Hurkende godin. Houten beeld. Bali.
Déesse accroupie. Statue en bois. Bali.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#469Jean-Pierre De CosterPeriod: °1945
“De navel van de wereld”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Le nombril du monde. Une lithographie. Signée hors de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 120