Other lots in this auction
-
#95
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,18 ct.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#18
Een lot Bretoens aardewerk, bestaande uit twee schotels, een vierdelig theesetje, een kandelaar en een theepotje. Merken van Rouen, Dieppe & Desvres.
Lot de poterie bretonne, composé de deux soucoupes, d'un service à thé quatre pièces, d'un bougeoir et d'une théière. Marques de Rouen, Dieppe & Desvres.No longer availableDim. H:5-18cmEstimate: € 50/80 -
#528
Een balustervaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers en versierd met Fo-honden en draakjes in reliëf.
Vase balustre en poterie de Nankin à décor multicolore de guerriers et orné de chiens de Fo et de dragons en relief.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60/80 -
#600
Een lot lederwaren, waaronder reistas, een reistas gemerkt van Mulberry, een draagtasje en een Oosterse riem.
Un lot de maroquinerie, dont un sac de voyage, un sac de voyage marqué Mulberry, un tote bag et une ceinture orientale.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#100
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant +- van 0,71 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti d'un brillant central de +- 0,71 ct. et de brillants d'un poids combiné de +- 0,62 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 2000/2200 -
#269
“Stilleven met viooltjes”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘M W’.
Nature morte aux violettes. Huile sur panneau. Monogrammée 'M W'.No longer availableDim. 49 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#451
Een antiek gegraveerd koperen kalkdoosje met spateltje, gebruikt bij het kauwen van betelnoten met kalk en pruimtabak. Indonesië.
Une boîte à craie antique en cuivre gravé avec spatule, utilisée pour mâcher des noix de bétel avec de la chaux et du tabac à chiquer. Indonésie.No longer availableDim. 10,5 x 8,5 cmEstimate: € 180/240 -
#109Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979
“Visschers Booten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Visschers Booten”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#537
Een vaasje van Nanking aardewerk met meerkleurig decor van krijgers.
Un vase en poterie de Nankin à décor multicolore de guerriers.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#255
Een 14 karaats geel gouden fotohanger bezet met een parel.
Un pendentif photo en or jaune 14 carats serti d'une perle.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#168Delvaux, Bruxelles
Een schoudertas van zwart leder en toile de cuir.
Un sac bandoulière en cuir noir et toile de cuir.No longer availableEstimate: € 220/240 -
#498
Een gemberpot van Chinees porselein met een double lucky-decor op een vegetale achtergrond. Met houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor double porte-bonheur sur fond végétal. Avec couvercle en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60