Similar lots by type
-
#527
Een Chinese wijze met vogel van gesculpteerd hardhout. Barst aan de zijkant.
Sage chinois avec un oiseau en bois dur sculpté. Fisure à un côté.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 25/35 -
#171
Een gestileerde bronzen olifant op een zwart marmeren sokkel.
Eléphant stylisé en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200/240 -
#921
Een windhond van goudgepatineerd brons op een rood marmeren voetstuk. Slijtage aan het patina. Omstreeks 1900. Eén pootje van het voetstuk opnieuw te bevestigen.
Un lévrier en bronze patiné sur socle en marbre rouge. Usures à la platine. Vers 1900. Un pied doit être rattaché.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50/70 -
#128
“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar het origineel toegeschreven aan Praxiteles.
Satyre aux cymbales. Sculpture en bronze à patine brune. D’après l’original attribué à Praxitèle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180/220 -
#927
Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.
Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.No longer availableDim. H: 53 cmEstimate: € 100/150 -
#247
“Herder met hond”. Een beeld van zamak op bruin marmeren voetstuk.
“Berger et son chien”. Statue en régule sur base en marbre brun.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/160 -
#158
Een bronzen neushoorn.
Rhinocéros en bronze.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 260/300 -
#203Ernest Justin FerrandPeriod: 1846 - 1932
“De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 2000/2400 -
#931Royal Dux
“Smid bij gezin”. Een beeld van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de armen.
“Forgeron et famille”. Une statue en porcelaine polychrome et doré. Marque à la base. Restauration aux bras.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#1014
Een houten kapelletje met gipsen heiligenbeeld.
Petite chapelle contenant un saint en plâtre.No longer availableDim. H: 102 cmEstimate: € 25/50 -
#98
Houten console ondersteund door een barokke engel.
Console en bois sculpté portée par un angelot de style baroque.No longer availableDim. H: 34 cmEstimate: € 100/120 -
#608
Houten beeld van een man, goederen torsend. Afkomstig uit Zuid - Amerika.
Statue d’un paysan portant des marchandises en bois sculpté. Travail de L‘Amérique du Sud.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#177
Een dashond van brons met donker patina.
Teckel en bronze à patine foncée.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 300/320 -
#513
Een zittende Boeddha van brons met donker patina op een houten sokkel.
Bouddha assis en bronze à patine foncée sur socle en bois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/140 -
#173
Een paar kandelaars van bruingepatineerd brons in de vorm van zittende olifanten met een bloem.
Paire de candélabres en bronze à patine brune en forme d’éléphants assis avec une fleur.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 300/340 -
#613Geert Kunen
“Meisje met pop”. Een beeld van terracotta met bronskleurig patina. Gesigneerd achteraan.
“Fille à la poupée”. Statue en terre cuite à patine bronze. Signée au verso.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#650
Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.
Guan Yin debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 300/400 -
#127
Een poluchrome houten Heilige met vissen.
Sculpture en bois polychrome représentant un saint aux poissons.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 80/120 -
#648Jef Lambeaux
Een vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.
Un buste féminin en plâtre, patine couleur cuivre.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#163
“De paardenmenner”. Een groep van groengepatineerd brons naar één van de voorstelling ven “Les chevaux de Marly” van Coustou.
“Le dompteur de cheval”. Groupe en bronze à patine verte d’après “les chevaux de Marly” par Coustou.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400/600 -
#701H. Poncet
Een Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.
Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/300 -
#913Capodimonte
“Jongen met watermeloen”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
”Garçon et pastèque.” Une statue en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25/45 -
#123
Een lopende panter van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Panthère courant en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 300/400 -
#187
“Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.
“Panthère”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après René Paris.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 460/500
Other lots in this auction
-
#431
Een bordje van blauw en wit Delfts aardewerk, XVIIIe eeuw. We voegen er een recent bord van Straatsburgs aardewerk aan toe.
Assiette en faïence de Delft bleue et blanche du XVIIIe siècle. Nous ajoutons une assiette plus récente de Strasbourg.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#1093
Een lot Beiers porselein, bestaande uit een terrine met vergulde randen, vier verschillende kopjes met ondertasjes en vier schaaltjes met decors van de vier jaargetijden. Allen gemerkt.
Lot de porcelaines de Bavière comprenant une terrine aux bords dorés, quatre tasses et soucoupes diverses et quatre petits plats aux décors des quatre saisons. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#639Libert
“Naaktstudie”. Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan en gedateerd 1980.
”Etude d’un nu.” Huile sur toile. Porte une dédicace à l’arrière et une date.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1017
Een lot religieuze voorwerpen, bestaande uit drie verschillende wijwatervaatjes, een ivoren kruisbeeld, een bronzen Christus op console en een Maria met kind van gepolychromeerd hout, eveneens op console.
Un lot d’objets divers chrétiens, dont trois bénitiers, un crucifix en ivoire, un Christ en bronze sur console et une Vierge à l’Enfant en bois polychrome sur console.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#403
Drie parfumflesjes van handgeslepen kristal, waarbij twee paars en één groen gekleurd in de massa.
Trois flacons à parfum en cristal taillé à la main dont deux mauves et un vert, colorés dans la masse.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 30/40 -
#1005Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#833
Een art deco toiletstel van zilver met een gerainureerd motief, bestaande uit twee borstels en een beschadigde handspiegel. Keuren van Londen met datumletter ‘c’ voor 1938.
Garniture de toilette art déco en argent à motif rainuré comprenant deux brosses et un miroir à main (dégât). Poinçons de Londres et lettre date “c” pour 1938.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#945
Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#689
“Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.
“Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#624Pol Verlinden
“Paard en kar in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval de trait et char dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#611
Hors d’oeuvrestel met draaischijf. Japans porselein met Imari decor.
Garniture à hors d’oeuvre pivotante. Porcelaine japonaise à décor Imari.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#719
Een replica van een oude karabijn.
Une réplique d’une vieille arme à feu.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 50/70