Other lots in this auction
-
#169Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 2016
“Boskapel te Buggenhout”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chapelle forestière à Buggenhout. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120/160 -
#533
Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 40/50 -
#234Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Winters zicht aan de Boomse fabrieken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Vue d'hiver des usines à Boom. Huile sur panneau. Signé et daté '65.No longer availableDim. 75 x 105 cmEstimate: € 80/120 -
#163
Drie menuhouders van porselein en biscuit. Eén met een los porseleinen menublad, geflankeerd door een jongen in een hangmat. De andere een paar met putti achter grote druivenbladeren en gemerkt van Volkstedt-Rudolstadt. Omstreeks 1900.
Trois supports de menu en porcelaine et biscuit. L'un avec un plateau de menu en porcelaine, flanqué d'un garçon dans un hamac. L'autre une paire de putti derrière de grandes feuilles de vigne et marqué Volkstedt-Rudolstadt. Vers 1900 .No longer availableDim. 17,5 & 11,5 cmEstimate: € 90/120 -
#523
Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers en versierd met Fo-honden en draakjes in reliëf. Eén met restauratie aan de kraag.
Une paire de vases balustres en poterie de Nankin à décor guerrier multicolore et à décor de chiens de Fo et de dragons en relief. L'un avec restauration sur le col.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100/120 -
#426
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 303 x 210 cmEstimate: € 200/220 -
#511
Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableDim. H:38cmEstimate: € 35/45 -
#338
Een kalebasvaasje van blauw en wit Chinees porselein. Onderaan een merkteken.
Un vase gourde en porcelaine de Chine bleu et blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. h 18,5 cmEstimate: € 40/60 -
#341
Een lot van vier Boeddhabeeldjes, waarbij drie bronzen en één van gips.
Un lot de quatre statues de Bouddha, dont trois en bronze et une en plâtre.No longer availableDim. h: 6 - 22 cmEstimate: € 80/100 -
#500Hugo BesardPeriod: °1955
“Terra Sacra 2000”. Gemengde techniek.
Terra Sacra 2000. Technique mixte.No longer availableDim. 49 x 39 & 9 x 14,5 cmEstimate: € 120/160 -
#540
“Grossknupchen”. Gemengde techniek op papier in de geest van Brood.
Grossknupchen. Technique mixte sur papier dans l'esprit de Brood.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#82A. Janson
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 73 x 101 cmEstimate: € 60/100