Similar lots by type
-
#614
“Zicht op Keulen” & “Molenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue de Cologne” et “Moulin”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 5à / 80 -
#629
“Zeezicht”. Olieverf op paneel.
“Marine”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 160 / 200 -
#694
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 160 / 200 -
#702
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#659
Twee strandscènes. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Deux scènes de plage. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 120 / 160 -
#669
“Dame in kamerjas”. Acryl op board. Draagt handtekening.
“Dame au peignoir”. Acrylique sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#742
Een miniatuur met een afbeelding van een paar met een hond. Olieverf.
Miniature représentant un couple avec leur chien. Huile.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#429
“Portaal”. Inkttekening op papier. Draagt monogram.
“Portail”. Encre sur papier. Porte une monogramme.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#479
“Mannenhoofden”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd.
“Têtes d’hommes”. Technique mixte sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 160 / 180 -
#634
“Abstracte voorstelling met twee figuren”. Olieverf op doek.
“Composition abstraite avec deux personnages”. Huile sur toile.No longer availableDim. 77 x 51 cmEstimate: € 160 / 200 -
#378
“Interieur met palmier en samovar”. Olieverf op doek.
“Intérieur aux palmier et samovar”. Huile sur toile.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#682
“Paardenkoets”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening
“Calèche aux chevaux”. Technique mixte sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#679
“Damesportret”. Potlood en pastel op papier. Draagt handtekening.
“Portrait de dame”. Crayon et pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 19 x 12 cmEstimate: € 120 / 160 -
#39
“Landhuis”. Olieverf op board. Onduidelijk gesigneerd.
“Villa”. Huile sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 200 / 240 -
#594
“Dame met hoepelrok”. Inkt op papier. Draagt monogram.
“Dame en crinoline”. Encre sur papier. Porte une monogramme.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#719Delphine Blésin
Vier ovale tekeningen van bloemenranken. Potlood op papier. Allen gesigneerd en gedateerd. Einde XIXe eeuw.
Quatre dessins ovale aux guirlandes de fleurs. Crayon sur papier. Chaque pièce signée et datée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#222
“Bosbeek”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 86 x 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#609Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14
“Stilleven met rozen in een Satsuma vaas”. Draagt een handtekening.
“Nature morte aux roses dans un vase de Satsuma”. Porte une signature.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#559
“Geabstraheerd figuur”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Figure abstraite”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 76 x 64 cmEstimate: € 120 / 180 -
#572
“Damesstudie”. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
“Etude d’une dame”. Fusain sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#699
“Bergweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin en montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#209Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 200 / 250 -
#282Palesse (?)
Twee marines. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Deux marines. Huile sur toile. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#650
Vier verschillende grote en kleine sjaaltjes. Eén van Antwerpen 1993.
Quatre châle différents dont un d’Anvers 1993.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#418
“Een dame en een heer van adel”. Twee beelden van goudgepatineerd zamak.
“Dame et homme nobles”. Deux statuettes en régule doré.No longer availableDim. h: 30 & 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#534
Een grote en een kleine vaas van Vlaams aardewerk.
Un grand et un petit vase en faïence flamande.No longer availableDim. h: 30 & 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#226
Een lage ronde tafel op centrale driepoot. Volledig versierd met intarsia van diverse houtsoorten. XIXde eeuw.
Table ronde basse sur tripode central. Incrustée de bois divers. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 63 cm, Ø 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#29Jos. De Belder
“Begijnhof te Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1903.
“Béguinage de Malines”. Huile sur panneau. Signé et daté 1903.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#36
Een Perzisch wollen loper en twee karpetjes. Handgeknoopt, slijtage.
Couloir et deux carpettes persans en laine. Faits main, usures.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#632
Een lot van vier klosjes. Ivoorkust.
Lot de quatre bobines. Côte d’Ivoire.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 90 / 120 -
#81
Een zilveren schotel. Gemerkt Lord Laybrook International Sterling en genummerd. Amerikaans werk.
Plat en argent. Marque Lord Laybrook International Sterling et numéroté. Travail américain.No longer availableDim. Ø 30 cm 486.77 gEstimate: € 40 / 50 -
#638
Lot van 13 miniatuurauto’s: Vitesse, “Peugeot 205 Turbo 16”, Bang, “Alfa” (doosje), Politoys “Panther Bertone” en “Oldsmobile Toronado”. Mebetoys Hot Wheels “Ferrari 512S Pininfarina”, “Toyota 2000GT” en “Iguana Alfa-Romeo”. Mira “Seat 131E”. Chiqui Cars “Seat 600 (doosje) en “Seat 600). Auto Pilen “Seat 124 Sport Coupé. Joal “Mercedes 300 SL” en “Pegaso Oil Truck Campsa”.
Lot de treize voitures miniatures: Vitesse, “Peugeot 205 Turbo 16”, Bang, “Alfa” (boîte), Politoys “Panther Bertone” et “Oldsmobile Toronado”. Mebetoys Hot Wheels “Ferrari 512S Pininfarina”, “Toyota 2000GT” et “Iguana Alfa-Romeo”. Mira “Seat 131E”. Chiqui Cars “Seat 600 (boîte) et “Seat 600). Auto Pilen “Seat 124 Sport Coupé. Joal “Mercedes 300 SL” et “Pegaso Oil Truck Campsa”.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#269Charles MichelPeriod: 1874-1967
“Koninkrijk België Jubelfeesten. Tournoi de Chevalerie du XVe Siècle. Dans le Hall du Cinquantenaire à Bruxelles. Les 20, 30 juillet et 14 août 1905”. Ingelijste affiche.
“Royaume de Belgique Fêtes Jubilaires. Tournoi de Chevalerie du XVe Siècle. Dans le Hall du Cinquantenaire à Bruxelles. Les 20, 30 juillet et 14 août 1905”. Affiche encadrée.No longer availableDim. 175 x 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#21
“Kindje in winterkleding” & “Jongen met pet”. Twee beeldjes van donkergepatineerd brons, waarvan het eerste op een zwart marmeren sokkel.
“Petit enfant aux vêtements d’hiver” et “Garçon à la caquette”. Deux statuettes en bronze à patine foncée dont la première sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 21,5 & 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#184Léon G. Lebon
“Landschap te Woluwe”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à Woluwé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 240 / 300