Similar lots by type
-
#19
Een lot aangaande St-Gummarus en Lier bestaande uit een boek over Lier uit de reeks ARS BELGICA door J.A. Goris; drie recente (20ste eeuw) bedevaartvlaggetjes van de Sint Gummarusfeesten; een bedevaartvaantje uit het midden van de 18de eeuw en een prent met als onderwerp Sint Gummarus.
Un lot en relation avec St Gommaire et Lierre, comprenant un livre de la série ARS BELGICA par J.A. Goris, trois petits drapeaux de pèlerinage récents (XXème siècle) des fêtes de St Gommaire, un petit drapeau de pèlerinage mi-XVIIIème siècle et une image de St Gommaire.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#127
19 boeken. “Oeuvres complètes d’Alexandre Duval, Membre de l’Institut (Académie Française)”. 16 delen. Ed. M. Hayez Bruxelles, 1824. Rood lederen rug, in-18. Goede staat. Henry Monnier. “Scènes Populaires, Moeurs françaises”. 3 delen. Ed. Deprez-Parent Bruxelles 1841. in-15.
19 livres. “oeuvres complètes d’Alexandre Duval, membre de l’Institut (Académie Française). 16 parties. Ed. M. Hayez Bruxelles, 1824. Dos en cuir rouge, in-18. Bon état. Henry Monnier. “Scènes Populaires, Moeurs françaises”. 3 parties. Ed. Deprez-Parent Bruxelles 1841. in-15.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#68
“De Grote Atlas van Ferraris”. Gezamenlijke realisatie van de Koninklijke Bibliotheek van België, het Nationaal Geografisch Instituut, Lannoo & Racine. Ed. Lannoo, 2009. In kartonnen stofhoes.
”De Grote Atlas van Ferraris”. Réalisation commune de la Bibliothèque de Belgique, l’Institut Géographique National et Lannoo & Racine. Ed. Lannoo, 2009. Avec housse anti-poussières en carton.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#383
Een lot van 18 strips uitgegeven bij de Standaard Uitgeverij, waarbij elf albums van ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, een album van ‘Waterland’, een alum van Pieter Aspe, een album ‘De Poweet op de Reddelberg’, twee albums van ‘Scorpio’, een album van ‘Mieleke Melleke Mol’ en een album van ‘Kowalski’.
Un lot de 18 bandes dessinées par Standaard Uitgeverij, dont 11 albums de ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, 1 album de ‘Waterland’, 1 album de ‘Pieter Aspe’, 1 album ‘De Poweet op de Reddelberg’, 2 albums de ‘Scorpio’, 1 album de ‘Mieleke Melleke Mol’ et 1 album de ‘Kowalski’No longer availableEstimate: € 30/50 -
#328Pierre LouÿsPeriod: Gent 1870-Paris 1925
“Les aventures du Roi Pausole”. Met 28 houtsnedes van Foujita. Ed. Arthème Fayard & Co., Parijs, 1925.
“Les aventures du Roi Pausole”. 25 gravures sur bois par Foujita. Ed. Arthème Fayard & Co., ParisNo longer availableEstimate: € 25/35 -
#810
“Art deco ceramics made in Belgium - Charles Catteau”. Marc Pairon. Ed. Stichting Charles Catteau. Aartselaar 2006.
“Art deco ceramics made in Belgium - Charles Catteau”. Marc Pairon. Ed. Stichting Charles Catteau. Aartselaar 2006.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#105
Een paar zwarte diamanten in gesloten AIG certificaat van 3,43 ct.
Paire de diamants noirs dans un certificat AIG fermé. 3,43 ct.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#847
“Musicerend koppel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein.
”Couple en musique”. Une paire de statues en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30/50 -
#752
Een paar metalen luchters met zes armen.
Une paire de lustres en métal à six bras.No longer availableDim. H. 45 cEstimate: € 60/100 -
#645
Een tuinset van teak, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en teck, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. tafel: 77 x 180 x 90 cmEstimate: € 260/300 -
#12
“Gheboden ende uitgheroepen by mijnen Heeren, Schouteth, Borgermeesteren, Schepenen ende Raedt der Stsdt van Antwerpen op den iij Ianuarij, 1601...” Antwerpse plakkaat nadat “sekere quadwillige” in de kathedraal een stuk uit een schilderij van Sint-Sebastiaan had gesneden, “dwelck ongestraft niet en behoort te blyven”.
”Gheboden ende uitgheroepen by mijnen Heeren, Schouteth, Borgermeesteren, Schepenen ende Raedt der Stsdt van Antwerpen op den iij Ianuarij, 1601...”. Une pancarte anversoise de 1601.No longer availableDim. 28 x 17 cmEstimate: € 40/50 -
#142Van der Meersch
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#770
Een oud ankerlicht van rood en geel koper. Gemerkt van Tavernier te Oostende.
Une ancienne lumière de navigation en cuivre jaune et rouge. Marque Tavernier, Ostende.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#454
Een polychroom kunststoffen ei. Omstreeks 1930.
Un oeuf en plastique polychrome. +- 1930.No longer availableDim. 13 x 9 cmEstimate: € 25/30 -
#158
Een Franse vormbeker van meerkleurig aardewerk. Eind XVIIIe eeuw. Gemerkt onderaan.
Une chope de caractère en faïence polychrome. France, fin XVIIIème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 200/240 -
#686
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 353 x 260 cmEstimate: € 200/240 -
#450
“Seoul 1988”. Een zilveren munt 925 ‰. we voegen er drie verschillende herenhorloges met lederen polsband en twee vergulde wekkers in Gucci bakje aan toe.
”Seoul 1988”. Une pièce en argent 925 ‰. Nous ajoutons trois montres pour homme à bracelets en cuir et deux réveils Gucci.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#447
Een paar barokke kandelaars van tin. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en étain, style Baroque. Période Louis XV.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 80/120