#147Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk en met messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel.
Pendule à colonnes laquée noir et décorée d’incrustations et avec balancier et entourage du cadran en laiton. Avec clé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#480Een Chinees tafeltje met een ingelegd parelmoer decor van insecten en vogels.
Petite table chinois incrusté de nacre à décor d’insectes et d’oiseaux.No longer availableDim. 56 x 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#638Een opgezette kop van een verwilderde Schotse bok. 1995.
#396Vergulde spiegel met console.
#752HummelTwee beeldjes en een wijwatervat, achteraan gemerkt. Eén kleine beschadiging aan een mandje.
#486Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#167Allegorische brons op de literatuur, naar J. Moreau. Op houten sokkel.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants et de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#737Een grote terrine van bruin geglazuurd Belgisch aardewerk.
#215Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 200 x 142 x 62 cmEstimate: € 100 / 150