#404Mark Claus“All round reporter”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.
#424Georges De Meerschman Sonja Rosalia Bauters“Geometrisch abstract”. Een lot van 3 schilderijen, gemengde techniek op papier. Duaal werk, dragen monogram, waarvan 2 gesigneerd op achterzijde. Bijgevoegd boekje.
#389Joo“Zittend naakt”. Een tekening met aquarel op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1985.
#394“Godendeemstering IV”. Een kleurenets op papier. Getiteld en buiten de plaat onleesbaar gesigneerd, genummerd 4/5.
#134Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Liggende naakten”. Een paar tekeningen, houtskool op papier.
#72Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Naakt”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd
"Nude." A drawing, charcoal on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 49cmEstimate: € 100 / 200 -
#44Edgard PoppePeriod: 1883-1976‘Maritiem zicht’, houtskool op papier getekend Edgard Poppe en gedateerd 10-7-51.
#184Salvador Dali“Le Jugement de Paris”. Een kleurenets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
"The Judgment of Paris." A color etching on paper, signed at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 64 x 55cmEstimate: € 300 / 400 -
#459Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Abstract figuur”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd.
#449“Fuglei natligt landskab”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Monogram onderaan CHP, opschrift achteraan.
"Fuglei natlgt landskap". A painting, mixed media on paper. Monogram at the bottom CHP, inscription at the back.No longer availableDim. 64 x 52cmEstimate: € 700 / 900 -
#589Raoul Dufy“Mediterraans havenzicht”. Een litho op papier.
#194Salvador Dali“Le Vaisseau fantôme”. Een droge naald ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 101/145.
#4“Leopold III en Koningin Astrid”. Een paar ingekaderde prints op papier.
"Leopold III and Queen Astrid." A pair of framed prints on paper.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#294Leon Van Molders“Favori de Segelsem”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.
#2“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Crab D” En gedateerd 1946.
#642“Filmstrip”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Filmstrip". Mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 75 x 100cmEstimate: € 40 / 60 -
#422Jules Marie CanneelPeriod: 1881 - 1953“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
#429Freule De Jonge“Dorpsgezicht”. Een schilderij, aquarel op papier. Achterzijde gesigneerd met opschrift, gedateerd 1911.
"Village View". A painting, watercolor on paper. Signed on the back with inscription, dated 1911.No longer availableDim. 37 x 29cmEstimate: € 120 / 180 -
#392Boy Haerden“Naakte wezens”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Glas rechtsonder beschadigd.
"Naked beings." A painting, mixed media on paper. Shows slight water damage, frame with broken glass.No longer availableDim. 51 x 65cmEstimate: € 40 / 60
#166Een mahoniehouten vitrinekast met acht deuren.
#660Een zakhorloge met horloge ketting. Omstreeks 1916. Keine schade aan de wijzerplaat.
#655Een massief eiken 19e eeuws boerentafeltje met 1 lade.
#261Een polychroom porseleinen vaas met handgeschilderd bloemdecor en vergulde accenten, in drie delen.
A polychrome porcelain vase with hand-painted floral decoration and gilded accents, in three parts.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#497-Een paar Chinese gemberpotten van blauw en wit porselein.
#692Een eikenhouten schrijfmeubeltje met klapblad. Vier bewerkte poten met kruisverbinding. Evenals een Engelse swivel chair van notenhout, met beklede zitting en pivoterend op een vierpoot
An oak writing desk with drop leaf. Four embellished legs with cross connection. As well as an English swivel chair made of walnut, with upholstered seat and pivoting on a four-legged base.No longer availableDim. 80 x 100 x 55 cmEstimate: € 100 / 160 -
#349Drie etuis met een reeks van twaalf art nouveau messenleggers, 12 dessertvorken en acht dessertlepels.
#181Lladro‘Three sisters’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1492, 1078/3000 in originele verpakking.
'Three Sisters', limited edition Lladro figurine, model number 1492, 1078/3000 in original packaging.No longer availableEstimate: € 300 / 400