Similar lots by type
-
#19Frans OttePeriod: 1885 - 1973
“Landbouwer”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
"Agriculteur". Un dessin au lavis Signé.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 25/40 -
#234Eduard Van der MeerPeriod: 1846 - 1889
“Meisje bij oude man met rozenkrans”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Fille avec vieil homme avec chapelet". Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 65 x 47 cmEstimate: € 40/60 -
#534Lily Van Oost
“Surrealistische voorstellingen”. Vier inkttekeningen op papier. Alle vier gesigneerd en gedateerd 1970.
« Représentations surréalistes ». Quatre dessins à l'encre sur papier. Tous les quatre signés et datés 1970.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#562Van Cleef
“Korhoen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Grouse noire". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#259Marc Soens
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Nu féminin". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#482
“Javaans landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Paysage javanais". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 28 cmEstimate: € 50/800 -
#609
“Japans landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en met stempel.
"Paysage japonais". Aquarelle sur papier. Signé et avec cachet.No longer availableDim. 67 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#392Yves RhayéPeriod: 1936 - 1995
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Paysage". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 19 cm (55 x 37 cm)Estimate: € 100/150 -
#419Nicole Halsberghe
“Tokyo”. Pastel op papier. Origineel voor een lithografie op vier exemplaren. Gesigneerd.
"Tokyo". Pastel sur papier. Original pour une lithographie en quatre exemplaires. Signé.No longer availableDim. 52 x 34 cmEstimate: € 65/80 -
#594Henri Victor WolvensPeriod: Brussel 1896 - Brugge 1977
“Moeder met kind”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
"Mère avec enfant". Un dessin au pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 cm x 13 cmEstimate: € 60/100 -
#564
“Zuiders straatzicht”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1959.
"Vue sur une rue méditerranéenne". Aquarelle sur papier. Signé illisiblement. Daté 1959.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120/200 -
#42Jaak GorusPeriod: 1901- 1981
“Hoeve in een landschap”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd.
"Ferme dans un paysage". Fusain et pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 35/50 -
#82F. Van Elewijck
“Hooischelven bij de rand van het dorp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1948.
« Des meules de foin à la sortie du village ». Pastels sur papier. Signé et daté 1948.No longer availableDim. 48 x 62 cmEstimate: € 40/60 -
#569Jaap StellaartPeriod: 1920 - 1992
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Composition". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 20,5 x 29,5 cmEstimate: € 120/180 -
#124Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“De misviering”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrameerd en gedateerd “XVIII”.
"La messe". Technique mixte sur papier. Monogrammé et daté "XVIII".No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 180/240 -
#89Gerard Jr. CoxPeriod: 1902-1982
“Meertje aan de heide”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Lac sur la lande". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 61 cmEstimate: € 80/120 -
#322Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Dorpsplaats Belsele” & “ Maelderghemmolen St-Denys Boekel”. Twee etsen. Gesigneerd en genummerd 38/50 & 45/100.
"Place du Village Belsele" & "Maelderghemmolen St-Denys Boekel". Deux gravures. Signées et numérotées 38/50 & 45/100.No longer availableDim. 19 x 20 cm & 35 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#559Paul JoostensPeriod: 1889 - 1960
“Voorstelling met Boeddha”. Potlood op papier. Gesigneerd.
« Représentation avec Bouddha ». Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 21,5 cmEstimate: € 150/200 -
#114Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Goed gezelschap”. Een inkttekening op papier”. Gemonogrameerd en gedateerd “XII”.
"Bonne compagnie". Un dessin à l'encre sur papier ». Monogrammé et daté "XII".No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#348
Een gefineerd bijzetmeubeltje in Lodewijk XV-stijl, twee kleine laden en een koperen galerij rond het blad. Vergulde chûtes en schoeisel aan de voorpoten.
Guéridon en placage de style Louis XV, deux petits tiroirs et une galerie en cuivre sur le pourtour du plateau. Chutes et sabots dorés sur les pattes avant.No longer availableDim. 72 x 49 x 35 cmEstimate: € 120/180 -
#228Paolo Marioni
Een paar vintage schemerlampen van porselein met bijpassende kappen. Gemerkt. Hoogte: vaas.
Une paire de lampes de table en porcelaine vintage avec des abat-jour assortis. Marqué. Hauteur : vase.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 120/200 -
#480
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 5,23 gEstimate: € 700/800 -
#696
Drie messingen gigognetafeltjes met zwart spiegelblad.
Trois tables gigognes en laiton avec dessus en miroir noir.No longer availableDim. 50 x 38 x 58 cmEstimate: € 25/40 -
#258
Een Belgisch officierssabel. Eind XIXe eeuw. Bijgevoegd twee foto’s van de officier, eigenaar van het sabel.
Un sabre d'officier belge. Fin XIXème siècle. Nous joignons deux photos de l'officier, propriétaire du sabre.No longer availableDim. L: 100cmEstimate: € 100/120 -
#313
Een lot kunstkeramiek, bestaande uit een rode geglazuurde tabakspot, een kruisje met signatuur ‘Perignem’, een bas-reliëf met ruiter te paard en een sierbord.
Lot de céramiques d'art, composé d'un pot à tabac émaillé rouge, d'une croix avec signature 'Perignem', d'un bas-relief avec cavalier à cheval et d'une assiette décorative.No longer availableDim. h: 17, 22 & 28 cm Ø: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#70
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un saphir central de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,52 gEstimate: € 350/450 -
#469
“Rotskust bij valavond”. Pastel op papier. Draagt monogram.
"Côte rocheuse au crépuscule". Pastels sur papier. Porte un mongramme.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 100/200 -
#473Maria Innocentia Hummel
“Schwieriges Problem”. Beeldje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en genummerd 170/I.
"Problème de Schwieriges". Figurine de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquée et numérotée 170/I en bas.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 100/150 -
#440
Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een pink tourmalijn van +- 0,83 ct.
Une bague en or rose 18 ct sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'une tourmaline rose de +- 0,83 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 850/950 -
#301Val Saint-Lambert
Twee zoutvaatjes en een miniatuurvaasje van geslepen kristal, in de massa kobaltblauw gekleurd en met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. We voegen er een kobaltblauwe vis van Muranoglas en een kobaltblauw glazen kelkje aan toe.
Deux salières et un vase miniature en cristal taillé, coloré bleu cobalt dans la masse et à frise dorée. Marqué en bas. Nous ajoutons un poisson bleu cobalt en verre de Murano et un calice en verre bleu cobalt.No longer availableDim. H: 6-18cmEstimate: € 60/80 -
#624De Belder
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 60/100