Other lots in this auction
-
#34Bernadette VinckenTwee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82Choisy“Vrouw met blauwe ogen”. Een zeefdruk op papier. Gesigneerd.
"Femme aux yeux bleus". Une sérigraphie sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 58 cmEstimate: € 25 / 30 -
#127“Dorpszicht”. Plakkaatverf op papier. Zonder signatuur.
"Vue de village". Peinture d'affiche sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 73 x 55 cmEstimate: € 35 / 45 -
#182Gelper“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Composition". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#53“Parkzicht” & “gebladerte”. Een paar aquarellen op papier. Zonder signatuur.
« Vue parc » & « feuillage ». Une paire d’aquarelles sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 37,5 & 34 x 26,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#181John Brosens“Stadstuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Jardin de la ville". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#119Peter Jonckheere“Homo Universalis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd december 2005.
"Homo Universalis". Technique mixte sur papier. Signé et daté décembre 2005.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#24A. Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#210“Jezus van het kruis”. Een ets op papier.
"Jesus of the cross". An etching on paper.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 18,5cmEstimate: € 15 / 20 -
#68Albert De VreePeriod: °1942“Wildgroei”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 7/50 buiten de plaat en met droogstempel van het atelier.
"Étalement". Une gravure. Signé et numéroté 7/50 à l'extérieur de la planche et avec cachet sec de l'atelier.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#6Een paar reproducties in een kadertje.
Deux reproductions dans un cadre.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 25 / 35 -
#156Dury“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver". Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100

