Other lots in this auction
-
#124“Roodklooster”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
“Rouge-Cloître”. Lithographie. Signée et numerotée 5/50 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#184B. Long“Meso-Amerikaanse compositie”. Gemengde techniek op kokosvezel.
"Composition mésoaméricaine". Technique mixte sur fibre de coco.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#173“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
"Nu féminin". Aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#8“Vaas met bloemen”. Pastel op zwart papier. Gemonogrammeerd ‘ACK’.
"Vase aux Fleurs". Pastel sur papier noir. Monogrammé 'ACK'.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#34Bernadette VinckenTwee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#164“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
“Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 26 cmEstimate: € 100 / 140 -
#19A. Lepere“Rouen”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50.
"Itinéraire". Une gravure. Signé à l'intérieur et à l'extérieur de la planche et numéroté 7/50.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#82Choisy“Vrouw met blauwe ogen”. Een zeefdruk op papier. Gesigneerd.
"Femme aux yeux bleus". Une sérigraphie sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 58 cmEstimate: € 25 / 30 -
#113N. De Pondt“Meer bij het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Lac près de la forêt". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100 / 160 -
#140E. Dabremé“Petite ferme walonne”. Olieverfstudie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1930.
Petite ferme walonne. Etude à l'huile sur panneau. Signé et daté 1930.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 cm x 26,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#125Suzanne Berset“Metalen poort”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en op de verso gesigneerd en gedateerd 2002.
"Porte Métallique". Huile sur toile. Monogrammée et signée et datée 2002 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#33Berger“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 104 cmEstimate: € 100 / 150

