Other lots in this auction
-
#210“Jezus van het kruis”. Een ets op papier.
"Jesus of the cross". An etching on paper.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 18,5cmEstimate: € 15 / 20 -
#120“Portret van de Gravin van Maupas, hofdame van Prinses Elisabeth”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.
Portrait de la comtesse de Maupas, dame d'honneur de la princesse Elisabeth. Pastels sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#18“Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 32 cmEstimate: € 50 / 100 -
#199Anton Pieck“Spui Amsterdam”. Een ingekleurde print op papier, onderaan gesigneerd “Anton Pieck”.
“Spui Amsterdam”. A colored print on paper, signed at the bottom "Anton Pieck".No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35cmEstimate: € 20 / 25 -
#34Bernadette VinckenTwee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#208L David“Tuingereedschap”. Een litho op papier, Onderaan gesigneerd “L David”.
"Garden Tools". A lithograph on paper, signed "L David" at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#19A. Lepere“Rouen”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50.
"Itinéraire". Une gravure. Signé à l'intérieur et à l'extérieur de la planche et numéroté 7/50.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#69“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#76M. Op de Beeck“Dieseghemhoeve te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dieseghemhoeve à Mortsel. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#63G. Ederaad“Veenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de tourbe". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#126Lucie PringelsPeriod: °1932“Oude molen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1966.
"Vieux Moulin". Huile sur carton. Signé et daté 1966.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#39“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.
Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80 / 120

