#77J. Bruynseels“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vued ‘une rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#102Constant De Swerts“Inkom van een dorpskerkje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Entrée d'une église de village". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#76M. Op de Beeck“Dieseghemhoeve te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dieseghemhoeve à Mortsel. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#28“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
#193Auguste Oleffe“Landschap”. Aquatint. Gesigneerd buiten de plaat.
“Paysage”. Aquatinte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207A.M. Weyers“Beweging”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#201Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal Vlemmickstraat”. Een ets op papier, gesigneerd en genummerd onderaan.
#124“Roodklooster”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
“Rouge-Cloître”. Lithographie. Signée et numerotée 5/50 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
A lot of 3 lithographs on paper depicting fish species. Signed on the bottom "Roca".No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 75 -
#51“Zicht op Burcht”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
"Vue du Château". Un dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#135Eloy“Plattelandszicht met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan. Schade aan het doek.
“Vue campagne avec ferme”. Huile sur toile. Signée en bas à droite. Dégât à la toile.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 73 cmEstimate: € 80 / 100 -
#89A. Ingelbrecht“Stilleven met waterhoenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux poules d'eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 120