Similar lots by type
-
#192Dis Van RaemdonckPeriod: 1901 - 1971
“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Scène de rue et charrette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 320/360 -
#349Willy DuynPeriod: 1936 - 1986
“Portret van een boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 250/350 -
#329Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Moeder en kind”. Olieverf op doek & “Koppel bij zonsondergang”. Een kleurtekening. Beide gesigneerd.
”Mère et enfant”. Huile sur toile. “Couple et coucher de soleil”. Un dessin. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 & 20 24 cmEstimate: € 100/120 -
#634Felix De Boeck
“Madeliefje”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1978.
”Marguerite”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1978.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 850/850 -
#719Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Kaaimuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Quai”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#302
“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. XVIIIe eeuw. Te restaureren.
“Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. XVIIIe siècle. A restaurer.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 200/300 -
#729Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Schip aan de kaai”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateau au quai”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#184Josef Schakewits
“Strandgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La plage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 260/300 -
#104Gaston WallaertPeriod: 1889 - 1954
“Branding”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Ressac”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 100/150 -
#332Jean Rigazzi
“Kleurrijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine en couleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 200/240 -
#782Maurice de VochtPeriod: 1914-2006
“Biddende personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Personnages en prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#594Gaston TheunynckPeriod: 1900 - 1977
“Gezin bij de maaltijd”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Famille à table”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#112
Een voorstelling van de herenhoeve en het wapenschild van Guilielmus Van der Maelen. Gedateerd Leuven, 5 juli 1786.
Une représentation de la ferme et l’écusson de Guilielmus Van der Maelen. Daté Louvain, 5 juillet 1786.No longer availableDim. 79 x 68 cmEstimate: € 100/150 -
#162Charles H.D. BolandPeriod: 1850 - ?
“Hond aan een konijnenhol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chien et terrier de lapin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 52 cmEstimate: € 250/350 -
#309Louis Albert RoessinghPeriod: 1873-1951
“Plattelandszicht met een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1896.
”Paysage de campagne et cours d’eau”. Huile sur panneau. Signé et daté 1896.No longer availableDim. 47 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#289L. Van Lint
“Vissersboten bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#304J. Henrich
“Stilleven met geranium”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, géraniums”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80/120 -
#109de Langhe
Portretten van een edel koppel. Olieverf op doek. Het vrouwenportret zwaar beschadigd. Gesigneerd en gedateerd 1836 & 1837.
Portraits d’un couple noble. Huile sur toile. Le portrait de femme à dégâts importants. Signées et datées 1836 & 1837.No longer availableDim. 93 x 75 cmEstimate: € 300/500 -
#572Jos Bakx
“Riviertje in een bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#174Henry VerbeeckPeriod: 1817 - 1863
“Personages in een polderlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1847.
“Personnages dans un paysage des polder”. Huile sur panneau. Signé et daté 1847.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 350/450 -
#292Carl Berckmans
“Stilleven met fruit en noten”. Olieverf op doek. Gesigneerd .
“Nature morte aux fruits et noix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#439Dieltjens
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#124Georges StimartPeriod: 1886 - 1952
“Stilleven met bloemen en schildergerei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs et matériel de peintre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#114Jaak Schaepherders
“Stilleven met flessen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteilles et fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#270
Een 18 karaats geel gouden Amerikaanse trouwring, bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Alliance américaine en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 2,39 gEstimate: € 450/550 -
#623
“Krijger”. Een beeld van gesculpteerd Chinees ivoor. Op houten sokkel. Omstreeks 1900.
”Guerrier”. Sculpture en ivoire sur socle en bois. Chine, vers 1900.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200/220 -
#485The Bridge
Een bruin lederen aktetas.
Mallette en cuir brun.No longer availableDim. 35 x 50 x 20 cmEstimate: € 130/180 -
#284
Een antieke waaier met zilverbrokaat en met een handgeschilderd decor.
Eventail ancien à brocart d’argent et à décor peint à la main.No longer availableDim. 46 x 26 cmEstimate: € 80/100 -
#131
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een torenspits.
Une réplique d’une pièce de maître en bois.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 150/180 -
#83
Een met leder bekleed sieradenkastje in de vorm van een kleine commode met gebombeerde laden.
Un coffret à bijoux, revêtement en cuir, sous forme de petite commode aux tiroirs bombés.No longer availableDim. B. 30 cmEstimate: € 35/45 -
#651
Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre à huit branches en cuivre surmonté d’un aigle des Habsbourg.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#786
Een eikenhouten koffertje met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Petit coffre en chêne avec un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 64 cmEstimate: € 30/40 -
#396
Twee verschillende luidsprekers in houten behuizing. Jaren ‘30.
Deux différents haut-parleurs montés en bois. Années ‘30.No longer availableDim. h: 35 & 49 cmEstimate: € 10/30 -
#510
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,60 ct. en kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,74 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant centrale de ± 0,60 ct et de petits diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 1800/2000 -
#735The Bridge
Twee verschillende paraplu’s met houten handvat.
Deux parapluies différents à manches en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#173
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220/280