Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Pijprokers”. Een pendant. Plakkaatverf op papier. Dragen signatuur.
“Pijprokers”. Een pendant. Plakkaatverf op papier. Dragen signatuur.
“Pijprokers”. Een pendant. Plakkaatverf op papier. Dragen signatuur.

“Pijprokers”. Een pendant. Plakkaatverf op papier. Draagt een signatuur.

”Fumeurs de pipe”. Un pendent. Gouache sur papier. Porte une signature.
Dim. 40 x 44 en 37 x 48 cm
SKU: 1112180544.
Categories: Papier, Schilderij.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #544
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #509

    “Meisjesportret”. Pastel op papier. Draagt signatuur.

    ”Portrait de jeune fille”. Pastel sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #539

    “De aardappelrapers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Les ramasseurs de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58x 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #734

    “Evolutie”. Een reeks van acht uitgesneden inkttekeningen in een kader. Zonder signatuur.

    ”Evolution”. Une série de huit dessins en encre dans un cadre. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 79 x 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #529

    “Expressionistisch dorpsgezicht”. Olieverf op board. Draagt handtekening: ‘R. V. Gindertael’

    ”Scène de village expressionniste”. Huile sur carton. Porte la signature: ‘R.V. Gindertael’.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #519

    “Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Rappard’.

    ”Nature morte, fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘Rappard’.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #524

    “Abstract werk”. Olieverf op board. Draagt monogram: ‘H.N.W.’. Toeschrijving op verso.

    ”Travail abstrait”. Huile sur carton. Porte le monogramme : ‘H.N.W.’. Dédicace au verso.
    No longer available
    Dim. 52 x 45 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #724
    Marius Kolvoort

    “Vlaamse Gaai” . Een aquarel, gesigneerd.

    ”Geai”. Une aquarelle, signée.
    No longer available
    Dim. 23 x 34 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #554

    “Portret van een adellijke dame”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.

    ”Portrait d’une dame de noblesse”. Une gouache chinoise sur soie.
    No longer available
    Dim. 90 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #500

    “Vlakkencompositie”. Gemengde techniek op papier (?). Niet gesigneerd.

    ”Composition, surfaces”. Techniques mixtes sur papier. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #460

    “Abstract’. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘V.P.’ en gedateerd ‘58. Op de verso een signatuur: ‘Wolfgang Paalen’.

    ”Abstrait”. Huile sur toile. Monogrammée ‘V.P.’ et datée ‘58. Porte une signature au verso: ‘Paalen’.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #480

    “Hoeve bij een kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Berghe’.

    ”Fermette près du canal”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 42 x 52 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #542

    “Ballerina”. Olieverf op doek. Russische school. Draagt signatuur ‘Shukaev’ (?) en datum 1972.

    ”Ballerine”. Huile sur toile. Ecole russe. Porte une signature : ’Shukaev’ et datée 1972.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #470

    “Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt opdracht op verso.

    ”Abstrait”. Huile sur panneau. Porte une dédicace.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #318

    Groep van Italiaans biscuit met muziek. Gemerkt met een gekroonde N.

    Un groupe en biscuit italien et musique. Marqué avec un ‘N’ couronné.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #574

    “Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.

    ”Famille Impériale”. Gouache sur soie.
    No longer available
    Dim. 90 x 63 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #621

    Grote kristallen luchter.

    Un grand lustre en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #534

    “Hoevezicht”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening ‘Grau Sala’.

    ”Vue sur fermette”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: ‘Grau Sala’.
    No longer available
    Dim. 12 x 18 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #549

    “Compositie met speelkaarten”. Een collage achter glas. Draagt handtekening: ‘Vladimir Menuklyn (?)’.

    ”Composition, jeu de cartes”. Un collage sous verre. Porte une signature: ‘ Vladimir Menuklyn’ (?).
    No longer available
    Dim. 94 x 69 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #512

    “Het meisje en de os”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Béla Kàdàr. Kleine beschadiging.

    ”La fille et le boeuf”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Béla Kàdàr. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 48 x 48 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #651

    Kleine kristallen luchter.

    Un petit lustre en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #552
    De Cock

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 142 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #692

    “Een biggetje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Kleine perforatie onderaan.

    ”Un porcelet”. Huile sur toile. Porte une signature. petite perforation en dessous.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #514

    “Tobias en de engel”. Olieverf op doek. Resten van een signatuur rechts onderaan. Achteraan toegeschreven aan Cornelis van Poelenburg (1586 - 1667).

    ”Tobias et l’ange”. Huile sur toile. Restes d’une signature à droite en bas. Dédicace au dos à Cornelis van Poelenburg ( 1586 - 1667).
    No longer available
    Dim. 30 x 35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #490

    “Venetië”. Olieverf op gemaroufleerd doek.

    ”Venise”. Huile sur toile marouflée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #93

    Een gedeelte kaststel van polychroom Delfts aardewerk. Drie dekselvazen en een hoornvaas. Onderaan gemerkt van de Lampetkan. Diverse herstellingen.

    Une partie d’une garniture de cheminée en faïence de Delft comprenant trois vases à couvercle et un vase corne. Marque sous la base: Lampetkan. Diverses réparations.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #278

    Drie diverse kleurloze karaffen van geslepen kristal.

    Trois carafes différentes en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 37, 30 en 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #220

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met zes kleine briljanten en saffieren in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de six petits brillants et saphirs taillés Marquise ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 6,30 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #581
    Hergé

    Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Casterman 1948. Achterflap B2. Redelijk tot goede staat.

    Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Casterman 1948. 4e plat B2. Etat moyen.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #406

    Een bord van blauw en wit Chinees porselein.

    Une assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #485

    Een rood gelakt Chinees kastje met twee deuren.

    Une petite armoire chinoise laque rouge à deux portes.
    No longer available
    Dim. 80 x 58 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #286

    Een wandconsole van mahoniehout fineer met een grijs marmeren blad.

    Une console en bois de placage acajou à tablette en marbre gris.
    No longer available
    Dim. b: 98 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #357
    Kopenhagen

    Een ovale schotel met versiering van vogels en met vergulde randen. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1800.

    Un plat ovale, rebord doré et décor d’oiseaux. Marque sous la base. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 31 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #590

    “Smith Rotterdam”. Zeesleper. Maquette.

    ”Smith Rotterdam”. Un remorqueur en maquette.
    No longer available
    Dim. L. 92 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #387

    Vijf paar en twee enkele koperen kandelaars.

    Cinq paires et deux candélabres en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm hoogste
    Estimate: € 60 / 70
  • #231

    Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een traphal onder een koepel.

    Une réplique d’une pièce de maîtrise formant dôme au double escalier.
    No longer available
    Dim. h: 40,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #491

    “Zittende Boeddha.” Ivoren beeldje op sokkel.

    ”Bouddha assis”. Une statue en ivoire sur un socle.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More