Other lots in this auction
-
#693Twee ivoren netsukes, met voorstelling van twee zittende mannen. De ene met een pijp, de andere met een telraam. Japan, omstreeks 1900.
Deux netsukes en ivoire représentant deux hommes assis. Un homme avec une pipe, l’autre avec un boulier. Japon, +- 1900.No longer availableDim. H. 3 cmEstimate: € 100 / 120 -
#243Een paar siervazen van kobaltblauw porselein en verguld messing in de geest van Sèvres, versierd met meerkleurige decors van koppels.
Une paire de vases en porcelaine bleue cobalt et laiton doré, dans l’esprit de Sèvres, décoration de couples polychromes.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 280 -
#201Martenot, ParisGrote cartelklok in Lodewijk XV-stijl versierd met Vernis Martin bloemen en een jachtlandschap en met vuurvergulde bronzen in de vorm van rocailles en een bloementuil. Frankrijk, tijdperk Napoléon III. Kleine barstjes aan het lakwerk in de sokkel en aan de zijkanten van de klok.
Un grand cartel style Louis XV décoré de fleurs Vernis Martin et un paysage de chasse ainsi que des bronzes doré feu en forme de rocailles et bouquet de fleurs. France, Napoléon III.No longer availableDim. 150 x 55 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#140Joe RodeoEen roestvrij stalen herenhorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct. In originele doos en met reserve lederen polsband.
Une montre pour homme en acier inoxydable serti de diamants ayant un poids total de ± 2,50 ct. Dans son emballage d’origine et bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 1200 / 1400 -
#216Een semainier van mahoniehoutfineer met een marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Un semainier en bois de placage acajou et tablette en marbre. Style Louis-Philippe.No longer availableDim. 147 x 47 x 106 cmEstimate: € 120 / 160 -
#718Een lot XVIIIe eeuwse boeken:- “Homélies sur les évangiles”. Vier delen.- “Histoire de Chevaliers de Malte”. In vijf delen. Uitgegeven te Amsterdam.
Un lot de livres du XVIIIème siècle:- “Homélies sur les évangiles” .En quatre parties. .- “Histoire de Chevaliers de Malte”. En cinq parties. Ed. à Rotterdam.No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#553“Indische slangenbezweerder”. Groepje van gebeeldhouwd ivoor. Eerste helft XXste eeuw.
”Charmeur de serpents indien”. Un groupe en ivoire sculpté. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. 7,5 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#84Tuur De RijbelPeriod: °1927“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 55 / 75 -
#487Een lot van zes borden van Imariporselein, waarbij twee diepe. Decors van bloemen en tuinen op de vleugel en een draak op het plat. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Randschilfers.
Un lot de six assiettes en porcelaine Imari dont deux assiettes profondes. Décors de fleurs et jardins sur les ailes et dragon sur le plat de l’assiette. Marque sous la base. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 & 24,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#70Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met druppelvormige smaragd van ± 1,59 ct en 13 kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,43 ct. Met een zilveren ketting.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti d’une émeraude en forme de goutte de ± 1,59 ct et 13 brillants ayant un poids total de ± 0,43 ct. Avec une chaîne en argent.No longer availableDim. h: 2,40 g k: 6,30 gEstimate: € 300 / 400 -
#508Joris Buseyne“Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#686Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
Un tapis Kazak en laine noué main.No longer availableDim. 302 x 208 cmEstimate: € 80 / 100


