Similar lots by type
-
#599
Een vroeg 20e eeuwse luchter, verre de France stijl, met metalen frame en florale details, een meerkleurig glaspasta centrale coupe en blakers met 4 lichtpunten.
An early 20th-century chandelier, in the style of Verre de France, with a metal frame and floral details, a multi-colored glass paste central bowl, and sconces with 4 light points.No longer availableDim. 91 cmEstimate: € 80/120 -
#350Val Saint Lambert
Een lot van twee kristallen vaasjes, Val Saint Lambert, roze in de massa en kleurloos. Beide onderaan gesigneerd.
A lot of two crystal vases, Val Saint Lambert, pink in the mass and colorless. Both signed at the bottom.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 30/50 -
#349
Een amberkleurige glazen art-deco schaal, gemerkt Fait En Belgique.
An amber-colored glass Art Deco bowl, marked Made in Belgium.No longer availableDim. h 13 x l 31 cmEstimate: € 30/40 -
#549Herman Brood
‘Bobby is op’, een tekening in viltstift op karton, gesigneerd Herman Brood met als opschrift: ‘zelf kleuren’. Toegevoegd een boek: De Sprong, in memoriam Herman Brood.
'Bobby is out', a drawing in felt-tip pen on cardboard, signed Herman Brood with the inscription: 'color yourself'. Included is a book: The Jump, in memory of Herman Brood.No longer availableDim. 14,5 x 10,5 cmEstimate: € 150/250 -
#523
Een paar geaderde marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen saterkoppen en bloemenguirlandes. Medio 1900.
A pair of veined marble cassolettes, decorated with gilded bronze satyr heads and flower garlands. Mid-1900s.No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 250/350 -
#208
Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.
A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.No longer availableDim. 110cmEstimate: € 600/800 -
#696Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen pique-fleur.
A faceted crystal posy holder.No longer availableDim. 17 x Ø 18 cmEstimate: € 80/120 -
#551Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-
“Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.
"Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.No longer availableDim. 74 x 240 x 100Estimate: € 1200/1800 -
#587
Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.
A large Capodimonte sculpture of four young card players and a spectator. Signed and numbered. Minor damage.No longer availableDim. 29 x 49 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#559
Een luchter met verguld metalen frame en floraal gesculpteerde details, 4 lichtpunten en geslepen glazen coupes.
A chandelier with a gilded metal frame and floral sculpted details, 4 light points, and cut glass cups.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 80/120 -
#186
Een bronzen luchter met zes armen en kristallen bellen.
A bronze chandelier with six arms and crystal pendants.No longer availableDim. h 60 x Ø 70 cmEstimate: € 80/120 -
#531
Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.
A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 200/300 -
#215
Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
A hall lantern with a copper sculpted cap and cut glass globe.No longer availableDim. 35 x Ø16cmEstimate: € 60/80 -
#553
Een groen glazen Jugendstil vaas met floraal reliëf decor. Klein schilfertje aan bovenrand.
A green glass Art Nouveau vase with floral relief decoration. Small chip on the top edge.No longer availableDim. 37 x Ø 13 cmEstimate: € 120/180 -
#165
‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.
'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.No longer availableDim. h 58 x l 55 x d 25 cmEstimate: € 400/600 -
#605Poul Kjærholm E Kold ChristensenPeriod: 1929-1980
“PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.
"PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.No longer availableDim. 68,5 x 204 x 102 cmEstimate: € 800/1200 -
#541Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-
“Nomos”. Een rechthoekige vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1986.
"Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.No longer availableDim. 74 x 275 x 100 cmEstimate: € 1800/2200 -
#340
Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.
A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.No longer availableDim. l 88 cmEstimate: € 40/60 -
#557
“Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.
"Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 100/150 -
#528Le Corbusier Cassina, ItaliaPeriod: 1887-1965
“LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.
"LC10". A rectangular vintage design coffee table with a matte black frame, chrome metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret, and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the base.No longer availableDim. 32,5 x 120 x 80 cmEstimate: € 400/600 -
#563
Een gepatineerd bronzen Art Nouveau lamp in de vorm van een Pierrot met mandoline. Op marmeren voet en melkglazen bol.
A patinated bronze Art Nouveau lamp in the shape of a Pierrot holding a mandolin. On a marble base with a milk glass globe.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 175/225 -
#211Guglielmo PugiPeriod: 1850-1915
Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.
A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 200/300 -
#534
Een vintage Memphis stijl design tafel met meerkleurig stalen frame in polygone vormen en vierhoekig glazen tafelblad.
A vintage Memphis style design table with multicolored steel frame in polygon shapes and square glass tabletop.No longer availableDim. 74 x 214 x 98 cmEstimate: € 600/800 -
#561Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-
“Nomos”. Een ronde vintage design glazen tafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1987.
"Nomos". A round vintage design glass table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1987.No longer availableDim. 74 x Ø 140 cmEstimate: € 600/800
Other lots in this auction
-
#580
Een 14 kt witgouden ring bezet met twee diamanten en één saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
A 14 kt white gold ring set with two diamonds and one sapphire with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,35 gEstimate: € 230/280 -
#676
Een Oosters bidkleed met een gestileerde mirhab van wol.
An Oriental prayer rug with a stylized mihrab made of wool.No longer availableDim. 142 x 86 cmEstimate: € 40/60 -
#336
Een paar messingen handdoekhouders op ronde voet.
A pair of brass towel holders on a round base.No longer availableDim. 91 cmEstimate: € 40/60 -
#240
Ee 18 Kt witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
18 kt white gold ring set with approx. 0,38 ct diamonds.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 800/1000 -
#470
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
A pair of 18 karat rose gold earrings set with diamonds with a total weight of ± 0.45 ct. and various colors of quartz with a total weight of ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1200/1400 -
#33Val Saint-Lambert
Een paar vaasjes “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan en “M”.
A pair of vases "Gary" made of cut crystal, colored red throughout. Marked at the bottom with an "M".No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50/80 -
#306
Een massief eiken piëdestal met getorste voet.
A solid oak pedestal table with twisted foot.No longer availableDim. h 95 x Ø 23 cmEstimate: € 40/60 -
#584
Een lot van 4 zeepaardjes, 1 kikker en 1 vleermuis. Droog geconserveerde exemplaren.
A lot of 4 seahorses, 1 frog, and 1 bat. Dry preserved specimens.No longer availableDim. 15 cmEstimate: € 80/120 -
#354Gommaar TimmermansPeriod: 1930-1923
“Mijnheer pastoor”. Hoogdruk op papier. Getekend Got (Gommaar Timmermans, zoon van Felix). Genummerd 226/600.
"Mr. Priest". High-pressure print on paper. Signed Got (Gommaar Timmermans, son of Felix). Numbered 226/600.No longer availableDim. 13,5 x 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#93Val Saint-Lambert
Een vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. Schade aan de bovenrand.
A vase of cut crystal, colored green throughout. Marked. Damage to the top edge.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 45/60 -
#219Remi Lens
lot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesigneerd, rechts, ingelijst in aluminium.-Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts.-Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.
Lot of 3, “Hoc Est” Charcoal drawing on paper, signed at the bottom center, right, framed in alu. -Additional “Adoration of the Shepherds” sd Lithograph, simili Japon, numbered 8/25 and signed bottom right -Additional “Flight to Egypt” “Landscape with haystacks” watercolour drawing on paper, recto verso, not signed.No longer availableDim. 40 x 51Estimate: € 150/250 -
#246
Een verlengbare ovalen tafel in acajou op een centrale zuilvormige poot, uitschuifbaar met extra centrale poot. Verlengbaar met 2 x 42.5 cm.
An extendable oval table in mahogany with a central column-like leg, extendable with an extra central leg. Extendable by 2 x 42.5 cm.No longer availableDim. 73 x 132 x 114 cmEstimate: € 120/180