Other lots by Corneille
-
#239Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 103/150 en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Niet ingelijst.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée 103/150 et datée 98 à l'extérieur de la planche. Sans cadre.No longer availableDim. 76 x 57 cmEstimate: € 220/260 -
#259Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd L/2 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée L / 2 et datée 98 hors de la planche.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 220/260 -
#249Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 148/50 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée 148/50 et datée 98 hors de la planche.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 220/260
Similar lots by type
-
#69Marie-Thérèse FayetPeriod: °1934
“Marée Basse”. Een gekleurde blinddruk. Gesigneerd en genummerd 11/30.
Marée Basse . Un gaufrage en couleur. Signé et numéroté 11/30.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 100/150 -
#32Julien CelosPeriod: 1884-1953
“Vieille Flandre”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
Vieille Flandre . Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#22Claude Zographos
“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.
Cailles . Une lithographie. Signée et numérotée 48/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 60/780 -
#34
“Divertissements de Paysans Hollandois”. Een gravure naar een werk van David Teniers.
Divertissements de Paysans Hollandois . Une gravure d'après une œuvre de David Teniers.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 100/120 -
#42André GoezuPeriod: °1939
“Vrouwenhoofd”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/200 buiten de plaat.
Tête de femme . Une eau-forte. Signée et numérotée 10/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 30/50 -
#352
“Stilte”. Een ets. Onleesbaar gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 4/5.
Silence . Une gravure. Signée illisiblement à l'extérieur de la planche. Numérotée 4/5.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#132Piet MiddelhoekPeriod: 1898-198
“Groot bloemenstilleven met witte schaal en gemberpot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grande nature morte aux fleurs avec bol blanc et pot de gingembre . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#336
Een gebeeldhouwd houten Chinese staande lamp met hanglampion, gedragen door een feniks.
Lampadaire chinois en bois sculpté avec lanterne suspendue, porté par un phénix.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 80/120 -
#31
Een hoornvaas en een paar sierborden van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. Eind XIXe - begin XXe eeuw.
Un vase en corne et une paire d'assiettes décoratives en porcelaine de Bruxelles aux décors multicolores et dorés. Fin XIXème - début XXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cm Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#110
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,50 ct.No longer availableDim. 28,17 gEstimate: € 1300/1500 -
#244Grégoor Van Puyenbroeck
“Schuur in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grange dans un paysage . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/250 -
#297
Een paar boekensteunen met wereldbolletje.
Une paire de serre-livres avec globe.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#227
“Napoleon Bonaparte”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Henri Guillemin.
Napoléon Bonaparte . Une statuette en bronze sur un socle en pierre bleue d'après une œuvre d'Henri Guillemin.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 130/150 -
#211
“Vrouwelijk naakt met hanger, knielend op een kussen”. Een bronzen beeld naar een werk van Paul Ponsard. Op zwart arduinen sokkel.
Nu féminin avec pendentif agenouillé sur un coussin. Statue en bronze d’après Paul Ponsard. Sur socle en pierre noire.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/200 -
#360
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker met resten van polychromie. Bembe, Zaïre.
Un masque africain en bois sculpté avec des restes de polychromie. Bembe, Zaïre.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 55/65 -
#203
“Marianne”. Een bronzen beeld op zwart arduinen sokkel naar een werk van Lafon-Mollo. Met bronsgarantiestempel.
Marianne . Une statue en bronze sur un socle en pierre bleue noire d'après une œuvre de Lafon-Mollo. Avec cachet de garantie.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/180 -
#197
Cornelius Hazart - Kerckelycke Historie vande Gheheele Wereldt. Ed. Michiel Cnobbaert, Antwerpen 1665 (Historie van Neder-landt & Historie van Enghelandt). Recente lederen band (XIXe?), bijgesneden, diverse platen en pagina’s hersteld. Illustraties o.m. door Gaspar Bouttats.
Cornelius Hazart - Kerckelycke History vande Gheheele Wereldt. Ed. Michiel Cnobbaert, Anvers 1665 (Histoire des Pays-Bas & Histoire d'Enghelandt). Reliure récente en cuir (XIXe?), Garniture, diverses planches pages restaurées. Illustrations de Gaspar Bouttats.No longer availableEstimate: € 350/500 -
#328
Een gebeeldhouwd houten zittend Keizersfiguur met sporen van polychromie.
Un empereur assis en bois sculpté avec des traces de polychromie.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/200