#555
Een klein bijzetkastje met een lade en een opzij rollend deurtje.
#367
Lot en laiton, composé de cinq bocaux à couvercle, d'un pique-fleurs, de deux vases, d'un cendrier et d'une vasque.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#566
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#291
Een Delfts aardewerken tabakspot met messingen deksel. Onderaan gemerkt.
#578
Een paar schemerlampen op voet van hout en ivorine.
#545
Twee gepolychromeerd kunststoffen piratenbeelden, afkomstig van voormalig binnenspeeltuin ‘Pirateneiland’ te Antwerpen.
Deux statues de pirates en plastique polychrome, provenant de l'ancienne aire de jeux couverte "Pirateneiland" à Anvers.No longer availableDim. H: 190 cmEstimate: € 200 / 300 -
#326
Een handgeknoopt modern wollen karpet.
#426
Een goudgepatineerd metalen salontafel met spiegelblad.
#446
Een houten wandconsole in art decostijl met vier laden.
#425
Een 14 K geelgouden ring met opaal.
#201
#100
Een 18 K geelgouden armband.
Un bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 43,16 gEstimate: € 1300 / 1500