Other lots in this auction
-
#407
Een polychroom houten Afrikaans masker.
Un masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 60/80 -
#563Goebel, Germany
“Wir Gratulieren”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260 F. Gesigneerd door de decorateur.
"Wir Gratulieren". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260 F. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40/60 -
#227Longchamp
Een handtas van beige krokodillenleder. In beschermzak.
Sac à main en cuir de crocodile beige. Dans un sac de protection.No longer availableDim. H:35cmEstimate: € 120/200 -
#258
Een tabakspot en een kruik van Italiaans majolica.
Un pot à tabac et un pichet de majolique italienne.No longer availableDim. h: 39 & 38 cmEstimate: € 40/50 -
#295
Een paar porseleinen sierjardinières met handgeschilderde bloemendecors en vergulde motieven op blauwe fond. Met losse voetstukjes.
Paire de jardinières ornementales en porcelaine à décors floraux peints à la main et motifs dorés sur fond bleu. Avec pieds détachés.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 35/45 -
#580
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Une montre de poche art déco en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#7Goebel, Germany
“Gitte”; “Natascha” & “Piroschka”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van A. Ruiz. Beide gemerkt onderaan. No. 1625/22; 1625/23 & 1625/24.
“Gitte”, “Natascha” et “Piroschka”. Paire de statuettes en porcelaine polychrome conçues par A. Ruiz. Marques sous les bases. N° 1625/22, 23 et 24.No longer availableDim. h: 24; 23,5 & 22,5 cmEstimate: € 60/80 -
#551
Een lampenvoet van geslepen kristal en verguld messing.
Un pied de lampe en cristal taillé et laiton doré.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 40/60 -
#693
Een wandklok in zwartgelakt houten kast met gedreven messingen versiering rond de wijzerplaat achter glas.
Horloge murale en bois laqué noir. Cadran orné de laiton repoussé et sous verre.No longer availableDim. 29 x 25 cmEstimate: € 50/60 -
#576
Een moderne vitrinekast met gebogen glazen en vier schappen.
Une vitrine moderne avec verre bombé et quatre étagères.No longer availableDim. h 180 cmEstimate: € 40/60 -
#514
Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl bovenaan versierd met een lauwerkrans.
Un miroir en bois doré de style Louis XV décoré en partie haute d'une couronne de laurier.No longer availableDim. 178 x 100 cmEstimate: € 220/240 -
#582Hiroshige
Drie Japanse houtsneden met landschappen.
Trois gravures sur bois japonaises avec des paysages.No longer availableDim. 18 x 25 cm, 24 x 33 cm & 22 x 33 cmEstimate: € 120/200