Other lots in this auction
-
#25Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal incolore taillé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#278Val Saint Lambert
Een kleine vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan. Genummerd M.P.U. 84/662.
Petit vase en cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et en bas. Numéroté MPH 84/662.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#263Val Saint Lambert
Een ananasvormige vaas van geslepen en deels groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en forme d'ananas en cristal taillé et en partie vert. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120 / 200 -
#559José Olmos
“Surrealistisch werk in het blauw”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
"Œuvre surréaliste en bleu". Huile sur toile. Signée au verso.No longer availableDim. 100 cm x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#511
Een dekselvaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van Fo-honden en pioenen. Gemonteerd als lampenvoet met messingen monturen.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor polychrome de chiens de Fo et de pivoines. Monté comme pied de lampe avec des cadres en laiton.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 100 / 180 -
#26
Een armstoel met gecapitonneerde roodlederen bekleding in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil capitonné de cuir rouge de style Louis XV.No longer availableDim. H:115cmEstimate: € 35 / 45 -
#571
Een dekselvaas als lampenvoet van porselein met een handgeschilderd meerkleurig decor van vogels en bloemen.
Pied de lampe en forme de vase en porcelaine à décor multicolore d'oiseaux et de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#678Goebel, Germany
“Tunefull angel”; “Guiding angel” & “Shining light angel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 359, 357 & 358. Bijgevoegd een engeltje met speelgoedpaard met kaarsje.
"Tune full angel" ; « Ange guide » et « Ange de lumière brillante ». Trois figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No 359, 357 & 358. Ajout d'un ange avec un cheval jouet avec bougie.No longer availableDim. h: 7 & 7,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#232
“Ville de Bruxelles - Régate”. Een oude affiche uit 1893.
« Ville de Bruxelles - Régate ». Une vieille affiche de 1893.No longer availableDim. 72 x 85 cmEstimate: € 160 / 180 -
#359
“Stilleven met flessen.” Gedateerd 1958.
"Nature morte aux bouteilles." Daté 1958.No longer availableDim. 14,5 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#689
Een klein antiek niervormig tafeltje op drie poten.
Petite table rognon ancien sur trois pieds.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#256
Commode met vier laden. Messingen handvaten en slotplaatjes, bracket legs. Engeland, tijdperk George III.
Commode à quatre tiroirs. Poignées et plaques de verrouillage en laiton, pattes de type bracket. Angleterre, époque George III.No longer availableDim. 84 x 100 53 cmEstimate: € 120 / 200