#309
#586
Een eikenhouten meubel met twee gemoulureerde deuren.
Un meuble en chêne à deux portes moulurées.No longer availableDim. 100x55x195cmEstimate: € 40/60 -
#60
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles chacune.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 200/250 -
#464Francis Busschots
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#381Cenedese, Murano, Venetië
Drie eenden van gekleurd en ruw geschuurd glas. Onderaan gemerkt.
#536
Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
#260
Een lot van 7 zilveren slavenarmbanden.
Lot de 7 bracelets d'esclave en argent.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#410
Een 18 K geelgouden met bloemen gegraveerde zakhorloge.
#172Michel DepyperePeriod: 1923 - 1978
“Leiesymfonie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd op de verso ‘Herfst 1973’.
"Symphonie du Lys". Huile sur toile. Signée et datée au verso 'Automne 1973'.No longer availableDim. 80x100cmEstimate: € 300/500 -
#595
Een theebus van celadonkleurig Chinees porselein.
#413Val Saint lambert
Een vaas van rozerood kristal. Gemerkt onderaan.
#650
Een 18 K witgouden ring bezet met solitair van +- 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,34 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 500/600