Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Plantenbak met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Etienne Le Compte
Period: °1931

“Plantenbak met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Jardinière aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 60 x 50 cm
SKU: 0402200714.
Auction day: 5 February 2020 19:00
Catalogue #714
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #48

    Een messingen olielamp met kap.

    Lampe à huile en laiton. Avec abat-jour.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #277

    Een driedelig stelletje van XIXe eeuws aardewerk van Zandhoven, bestaande uit een egoïstje, een theepotje en een kannetje.

    Garniture trois pièces en faïence de Zandhoven du XIXe siècle. Comprenant un crémier, un pot à lait et une théière.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #22

    Een lot van drie decoratieve prenten m.b.t. het golfspel.

    Lot de trois estampes décoratives concernant le golf.
    No longer available
    Dim. 25 x 30 en 15 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #766
    Baumann

    Twee vintage houten bistrostoelen, waarbij een ‘Ant chair’ en een ‘Mondo chair’. De eerste gemerkt. Jaren ‘60.

    Deux chaises de bistro en bois dont une “ant chair” et une “mondo chair”. La première avec marque. Années ‘60.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #571

    Vaas van blauw-wit Chinees porselein.

    Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #764

    “Moeder met spelende kinderen”. Een zeefdruk. Gesigneerd in de plaat. China, omstreeks 1920 - 1930.

    “Mère et enfants jouant”. Sérigraphie. Signé dans la planche. Chine, vers 1920-1930.
    No longer available
    Dim. 36 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #592

    Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.

    Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 217 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #362
    Panamarenko

    Twee reproducties en een polshorloge uitgegeven door Panamarenko.

    Deux reproductions et une montre à bracelet.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #663

    Een kubistisch beeld van brons.

    Sculpture cubiste en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #564

    “De courtisanes Utagawa en Nanasato van het Yotsume-huis, uit de serie ‘spiegel met kaligrafische voorbeelden door prachtige nieuwe courtisanes in de Yoshiwara’. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een Japanse houtsnede van Kitao Masanobu.

    “Les courtisanes Utagawa et Nanasato de la maison Yotsume”. De la série “Miroir aux exemples calligraphiques par merveilleuses nouvelles courtisanes dans la Yoshiwara”. Exemplaire du début du XXe siècle d’une gravure sur bois par Kitao Masanobu.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #71

    Een ronde pot van gepolychromeerd aardewerk. Griekenland, mogelijk Hellenistische periode.

    Pot rond en faïence polychrome. Grèce, peut-être hellénique.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #197
    Richard Aurili
    Period: 1813-1914

    “Leeuwin”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd.

    “Lionne”. Sculpture en terre cuite patinée. Signée.
    No longer available
    Dim. l: 76 cm
    Estimate: € 320 / 350
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More