Similar lots by type
-
#694Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#314Marcel Vaes“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#584Marcel Vaes“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#119“Personages op het strand omstreeks 1900.” Olieverf op doek. Met monogram.
“Personnages sur la plage vers 1900”. Huile sur toile. Avec monogramme.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 80 / 120 -
#209Jacques François CarabainPeriod: 1834 - 1933“Geanimeerd dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadiging links boven.
“Vue de village animée”. Huile sur toile. Signée. Dégât en haut à gauche.No longer availableDim. 52 x 42 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#689Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Kapelletje met bloemen”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1938.
”Chapelle et fleurs”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1938.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#484J.Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950“Aan de Royerssluis - Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Aan de Royerssluis - Antwerpen”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#834R. Van Passen“Nachtelijk Vlaams sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage flamand nocturne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#569“Atelier met eend”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
“Atelier au canard”. Huile sur toile. Signée et datée ‘92.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#832Al. De Dobbelaer“Grazende koe in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd 10-’80.
”Vaches qui broutent dans un paysage”. Huile sur toile. Signée 10-’80.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#352F. Bogaerts“Vieille ferme des arbres morts”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘51. Met dedicatie.
“Vieille ferme des arbres morts”. Huile sur toile. Signée au verso et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#822“Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.
”Paysage costal et moulins”. Huile sur carton. Signature illisible en dessous à gauche.No longer availableDim. 16,5 x 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#309Angelis“Veehoeders in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bergers dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#94Staf François“Nazomer & “In Hekelgem”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1973 & 1975.
“Fin de l’été” et “In Hekelgem”. Deux tableaux en huile sur toile. Signées et resp. datées 1973 et 1975.No longer availableDim. 60 x 70 & 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#144E. Moreau“Zicht op de Groenplaats te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de la Place Verte d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#249Lea Steppe“Vaas met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vase aux roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#274Th. Hansjens“Vrouw op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Femme sur un chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 38 x 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#684Fabry“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cour intérieure”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#354Paul Draps“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#319Marcel Vaes“Heidelandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#472“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#816Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
Deux chaises et deux fauteuils formant suite.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#792Jacky DuyckPeriod: °1947“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#829V.J. Bergh“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 46 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#640HerizOosters tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 370 x 270 cmEstimate: € 120 / 200 -
#390Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#211“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverse Ed. Tussen 1853 en 1876. Delen 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56, 58, 60, 62, 64, 67, 69 of 25 volumes. Met vouwplaten, in-8°, goede staat, mooi ingebonden, sommige met lederen ruggen.
“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverses Ed. Entre 1853 enet1876. Vol. 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56 , 58, 60, 62, 64, 67, 69 ou 25 volumes. Avec dépliants, in-8°, bon état, jolie reliures, certaines avec dossier en cuir.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#608Een porseleinen kopje en schoteltje met gekartelde rand en met famille rose decor van een ijsvogel op bloeiende takken. Chinees werk, XVIIIde eeuw.
Tasse et soucoupe au bord dentelé à décor famille rose représentant un martin pêcheur sur des branches fleuries. Travail chinois, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 7 cm, Ø 12 cmEstimate: € 250 / 350 -
#359Henri Victor StiellemansPeriod: 1879 - 1959“Vrouw in de moestuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Femme dans son jardin potager”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#467Een vaas van keramiek kuenska. Gesigneerd. Jaren 70.
Vase en céramique Kuenska. Signé. Années ‘70.No longer availableDim. h:25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#332E. Defroyenes“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#481Een zittende Boeddha van verguld hout, versierd met glazen kraaltjes.
Bouddha assis en bois sculpté décoré de perles en verre.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#665Een groot notenhouten bureau met langs weerskanten twee paneeldeuren, zes laden in de gordel en het blad in parketwerk.
Grand bureau en noyer, deux portes pleines de chaque côté, six tiroirs en ceinture et tablette parquettée.No longer availableDim. 160 x 120 cmEstimate: € 200 / 300 -
#431Drie groene vazen van geslepen kristal. Eén met een hoge, rechte rand (H. 18 cm), één kratervaasje met voetstuk en onderaan gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm) en een blauwachtige groene vaas (H. 18 cm).
Trois vases en cristal taillé vert. L’un avec bord haut et droit (H. 18 cm), un vase cratère sur piédouche et marque Val Saint-Lambert sous la bae (H. 15 cm) et le dernier bleu-vert (H. 18 cm).No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#424Drie polychrome porseleinen beeldjes van dokters (onderaan gemerkt) en een polychroom biscuit beeldje van Don Quichote te paard.
Trois statuettes en porcelaine polychrome représentant des docteurs (marques sous les bases) ainsi qu’une statuette en biscuit polychrome représentant Don Quichot sur Rosinante.No longer availableDim. H. 19 à 29,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#241Een lot varia bestek van verzilverd metaal, o.m. Christofle.
Lot de couverts varié en métal argenté dont Christofle.No longer availableEstimate: € 40 / 60

