Other lots by Mous
Similar lots by type
-
#404
Een ingekleurde XVIIde eeuwse kaart van Leuven, een XVIIIde eeuwse gravure met een zicht op Leuven en een gewassen pentekening met een zicht op de Grote markt te Leuven uit 1839.
Une carte en couleurs de Louvain XVIIème siècle, une gravure représentant une vue sur Louvain XVIIIème siècle et un lavis d’une vue sur la Grande Place à Louvain de 1839.No longer availableDim. 15 x 26, 11 x 15 & 21 x 25 cmEstimate: € 200/300 -
#264
“Romantisch rivierlandschap”. Een potloodtekening. Gemonogrammeerd ‘V.G.’ en gedateerd 6/6/’97(?).
”Paysage romantique, rivière”. Un dessin au crayon. Monogramme ‘V.G.’ et daté 6/6/’97 (?).No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#269
“Honden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.
”Chiens”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#84Rafael Gorsen
“Vrouwenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portrait de femme”; Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#272Rika Loyens
“Vrouwenportretten”. Drie aquarelstudies op papier. Gesigneerd 1994, 1995 & 1996.
”Portraits de femmes”. Trois études aquarelles sur papier. Signé 1994, 1995 et 1996.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 30/50 -
#294L. Schooningk
“Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 120/170 -
#82Rafael GorsenPeriod: °1942
“Oude dame met wagentje”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
”Vieille dame et charette”. Fusain sur papier. Signé et daté ‘84.No longer availableDim. 83 x 52 cmEstimate: € 40/60 -
#49
“Personages bij een ruïne in een romantisch landschap”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
”Personnages, ruine et paysage romantique”. Une aquarelle sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#109Johan Lootens
“Rivierlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et rivière”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 50/60 -
#324Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“Zichten op Achterbos”. Vermoedelijk twee potlood-en houtskooltekeningen op papier (recto verso). Gesigneerd met stempel en het papier met atelierstempel.
”Vues sur Achterbos”. Probablement deux dessins au crayon/fusain sur papier recto-verso. Signés et tampons d’atelier.No longer availableDim. 20 x 25,5 cmEstimate: € 100/150 -
#112François Flameng
“Napoleontische veldslag”. Een XIXde eeuwse gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
”Bataille Napoléon”. Une gravure du XIXème siècle. Signée hors planche.No longer availableDim. 53 x 82 cmEstimate: € 80/100 -
#139Garstin CoxPeriod: 1892 - 1933
“Veld met hooimijten”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Pré et meules de foin”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 97 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#162Albert CaulletPeriod: 1875-1950
“Kantklosster voor de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dentellière à fuseaux devant une fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 500/800 -
#44André GoezuPeriod: °1939
“Reflet”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 8/35 buiten de plaat.
”Reflet”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 8/35 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#4Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“De naaister”. Een ets. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
”La couturière”. Une eau-forte. Monogramme dans la planche.No longer availableDim. 12,5 x 9 cmEstimate: € 40/60 -
#214Adolphe KellerPeriod: 1880-1968
“Zicht op de Schelde nabij Vlissingen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie in de wolken.
”Vue sur l’Escaut à Flessingue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 140 cmEstimate: € 500/700 -
#119
“Interieur”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Intérieur”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#175
Een lange parelhalssnoer met tijgeroog.
Un long collier de perles avec un oeil de tigre.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 150/200 -
#208
“Jezus sterft aan het kruis”. Een ovaal reliëf van pijpaarde in fraai gebeeldhouwde lijst. XIXe eeuw.
”Jésus meurt à la Croix”. Un relief ovale en terre de pipe avec encadrement en bois sculpté. XIXème siècle.No longer availableDim. 43 x 30 cm; 80 x 49 cm (lijst)Estimate: € 300/350 -
#81
Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 70/80 -
#150
Een 14 karaats geel gouden geweven halssnoer met hanger.
Un collier tissé en or jaune 14 ct et son pendentif.No longer availableDim. 61,03 gEstimate: € 1200/1400 -
#58Scailmont, Manage
Een art deco lampenvoet van gesatineerd glas.
Un pied de lampe Art Déco en verre satiné.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/180 -
#408Torpedo
Een oude elektrische toverlantaarn. Bijgevoegd twee porseleinen ontwikkelschalen en enkele houten negatiefhouders.
Une ancienne lanterne électrique. Nous ajoutons deux plats de développement et quelques statifs en bois.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#86
Een meubel met twee deuren en een lade.
Un meuble à deux portes et un tiroir.No longer availableDim. 96 x 105 x 46 cmEstimate: € 100/120